Obchodník / Regionálny manažér - Bratislavský, Trnavský a Nitriansky kraj

JRK Slovensko s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac1400 EUR + odmeny (bonusový systém bez finančného stropu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Máš určitú dávku asertivity, výrečnosti a baví ťa stretávať sa s ľuďmi? Máš rada/rád dynamiku, zmenu, nadchneš sa pre nové veci? Si časovo flexibilná/ý? Ak áno, chceme práve teba!
Hľadáme člena tímu, ktorý sa bude starať o samosprávy a bude s nimi riešiť odpadové hospodárstvo - jeho súčasný stav a priestor na zlepšenia. Bude implementovať riešenia do obcí a miest prideleného kraja, ktoré predchádzajú vzniku odpadov, zvyšujú mieru triedenia, a tým znižujú množstvo skládkovaného odpadu. Pre každú obec/mesto sa pripravujú riešenia individuálne podľa ich podmienok a potrieb, napr. zavedenie systému domáceho kompostovania v kompostéroch, zabezpečenie triedenia biologicky rozložiteľných kuchynských odpadov alebo postavenie funkčnej a modernej kompostárne, zlepšenie infraštruktúry triedenia odpadov, zavedenie SMART systému evidencie a monitoringu odpadov ELWIS či vybavenie zberného dvora, atď. Ak by ťa takáto každodenná činnosť bavila, si na správnom mieste.

O čo nám ide a ako do toho zapadá tvoja úloha?
Minimalizujeme odpady, ktoré vznikajú každý deň. Pomáhame samosprávam systematicky znižovať množstvo odpadov pomocou inovácií v odpadovom hospodárstve. Usilujeme sa o zlepšenie zodpovedného prístupu k nakladaniu s odpadmi a vďaka cirkulárnej ekonomike vidíme ešte širší zmysel nášho poslania.
Aby sme zabezpečili dynamický pokrok v jednotlivých regiónoch a pomáhali tak zlepšovať odpadové hospodárstvo obcí a miest, je pre nás kľúčové, aby sme poznali regionálne špecifiká a podmienky. Regionálny manažér je strategickým človekom v našej spoločnosti, keďže sa dlhodobo stará o samosprávy a pomáha im s transformáciou odpadového hospodárstva na základe individuálnych potrieb obce či mesta. Zisťuje, akým výzvam čelia jednotlivé samosprávy a hľadá riešenia, aby im pomohol dosiahnuť ciele v odpadovom hospodárstve. Organizuje a vedie stretnutia so zástupcami samospráv a mikroregiónov, ktorým predáva navrhované riešenia JRK. Pripravuje prezentácie a vzdeláva samosprávy o nových inovatívnych riešeniach a technológiách. Osobne navštevuje samosprávy, baví ho komunikácia s ľuďmi, má radosť z výsledkov svojej práce, keď vidí konkrétne zmeny a pozitívne výsledky v odpadovom hospodárstve.

Čo bude náplňou tvojej práce?
- Sprievodca odpadovým hospodárstvom - zoznámenie sa s jednotlivými samosprávami, predaj a implementácia efektívnych stratégií pre konkrétne obce / mestá / regióny,
- oslovovanie nových obcí a miest na spoluprácu a vďaka tomu absolvovanie množstva inšpiratívnych stretnutí a telefonátov,
- spoznanie odpadového hospodárstva konkrétnych samospráv a ich potrieb,
- koordinovanie realizácie doručovania predaných produktov, systémov, techniky a technológií a vytváranie objednávok vo zverenom regióne,
- komunikácia so zástupcami samospráv a manažment ich objednávok,
- činnosti a poradenstvo spojené s plynulým zabezpečením potrieb samospráv,
- realizácia navrhnutých riešení a sledovanie znižovania odpadov,
- sem-tam sa budeš podieľať na fyzickej analýze odpadov alebo informačnej kampani, aby si viac porozumel realite v praxi,
- aktívna práca s CRM - zaznamenávanie všetkých obchodných aktivít,
- administratíva spojená s prácou obchodnej činnosti regionálneho manažéra.

Ako fungujeme?
Žijeme poslaním "pre menej odpadu” a s vierou, že každý náš čin prispeje k lepšej budúcnosti. Sme energický tím ľudí so zápalom pre vec. Neustále sa rozvíjame a hľadáme do tímu kolegov na rovnakej vlne. Máme otvorené, pohodové a neformálne prostredie. Nie sme len kolegovia, ale aj kamaráti. Hoci členovia tímov pôsobia v rôznych častiach Slovenska / Českej republiky, pravidelne sa stretávame na poradách, celofiremných kvartálnych plánovaniach, kde spoločne vyhodnocujeme plány a riešime stratégie, ako ešte viac pomôcť znižovať produkciu odpadov. Hodnoty, ktorými sa v našej práci každý deň riadime, sú inovatívnosť, úcta, úprimnosť, dodržiavanie sľubov, vďačnosť a vloženie maximálneho úsilia do každej úlohy.

S kým budeš primárne spolupracovať?
Tvoj tím je energický, ambiciózny, s profesionálnym prístupom, pozitívnym vzťahom k životnému prostrediu. Profíci vo flexibilite, sem-tam vtipkári, tímoví hráči, prichádzajúci s novými nápadmi, technológiami a projektmi, ktoré chcú implementovať. Každý deň sa riadia heslom: „aké si to urobíš, také to máš“.

Čo sme si pre teba pripravili:
- kvalitný notebook aj na súkromné účely,
- mobilný́ telefón s neobmedzeným EU paušálom,
- k dispozícii služobné vozidlo aj na súkromné účely,
- flexibilný pracovný́ čas,
- bezodné nápoje na office,
- kreatívnu prácu v stabilnom, jedinečnom a modernom prostredí,
- JRK Prázdniny - ak zamestnanec po vyčerpaní zákonného nároku na dovolenku potrebuje ďalšie voľno, môže využiť̌ neobmedzené platené voľno. Stačí, ak mu to schválil priamy nadriadený́,
- prednosť pri odpredaji firemného majetku,
- teambuldingy + firemné školenia,
- tréningy, vzdelávanie,
- odporúčací bonus - "doveď kámoša" (100+500 Eur),
- predplatné odbornej literatúry,
- interné súťaže,
- voľno pri narodení dieťaťa (5 pracovných dní),
- zvýhodnené́ ceny firemných výrobkov pre zamestnancov,
- bonusové́ karty na zľavy pre nákup firemných výrobkov pre nezamestnancov, príležitostné́ darčeky,
- platené voľno počas povianočného obdobia a Silvestra,
- "sick days".

Informácie o výberovom konaní

Informácia pre uchádzača:
Priebeh, ako sa môžeš stať súčasťou nášho tímu:
1. KROK: Ešte dnes nám e-mailom na [email protected] pošli
a) Životopis a Súhlas so spracovaním osobných údajov.
b) Výstižný (max. 1 A4) popis "Ako využijem moje schopnosti v tejto práci a prečo by ma táto náplň bavila?".
c) Minimálne 15 otázok, ktoré by si položil starostovi/starostke na stretnutí.

2. KROK: Po zhodnotení doručených CV oslovíme IBA vybraných uchádzačov a pozveme ich do Bratislavy (centrála spoločnosti) na 1. kolo pohovoru, resp. na 1 kolo pohovoru prostredníctvom video-skype spojenia.

3. KROK: Ak sa stretneme navzájom v očakávaniach, pozveme ťa na 2. kolo pohovoru.

V prípade, že navzájom zo seba odpadneme, stávaš sa súčasťou misie „Pre menej odpadu.“. Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odpadové hospodárstvo, Environmentalistika, príp. Verejná správa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Aký je regionálny manažér v JRK?
- Má vzdelanie v oblasti Odpadového hospodárstva, Environmentalistiky a ekológie, prípadne Verejnej správy
- Záleží mu na tom, že poskytuje udržateľné riešenia pre konkrétneho zákazníka - vie zisťovať a analyzovať, akým výzvam čelí zákazník (samospráva) a má prehľad o komplexnosti navrhovaných riešení.
- Dokáže oslovovať nové samosprávy a hľadať nové príležitosti - baví ho predaj (!niečoho zmysluplného!) a cíti, že to je jeho životná cesta.
- Ambiciózny - má obchodné skúsenosti v praxi min. 2 roky a vynikajúce obchodné zručnosti.
- „Odpadár“ - má skúsenosti z oblasti odpadového hospodárstva (výhoda).
- Komunikácia je gombička - má profesionálne vystupovanie a výborné komunikačné a prezentačné zručnosti.
- Zodpovedný - vie sa rýchlo zorientovať na trhu a má systém v práci.
- Rozumie si s ľuďmi - baví ho neustále stretávanie sa s ľuďmi a hľadanie riešení na výzvy v odpadovom hospodárstve.
- Je schopný pracovať tímovo, ale aj samostatne - má tímového ducha, skvelú sebadisciplínu a rýchlo zapadne do mladého dynamického tímu.

Kto sme?
Spoločnosť JRK bola založená v roku 2010 s poslaním zlepšovať odpadové hospodárstvo prostredníctvom inovácií, ktoré znižujú množstvo zmesového komunálneho odpadu predchádzaním jeho vzniku a zvyšovaním miery triedenia.
ID: 3899994  Dátum zverejnenia: 2.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac