Odborný predajca - Vapeshop OC Galéria (Tesco)

JRJ Company, s. r. o.

Miesto práce
Panónska cesta 25, 851 04 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.01.2024
1 200 - 1 800 EUR/mesiacOdmeny za splnenie plánu predaja, príspevok na stavné v hotovosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na predajni Vapeshop v OC Galéria Tesco Petržalka (Panónska cesta 25)
- komunikácia so zákazníkom
- poradiť s výberom produktov (elektronické cigarety, vodné fajky, príslušenstvo,..)
- viesť skladové hospodárstvo
- riešenie reklamácií
- riešenie objednávok tovaru
- práca s pokladňou a terminálom

Veľmi výhodné platové podmienky: Fix + provízia podľa obratu predajne.
Príspevok na stravné v hotovosti.
Príjemný mladý kolektív, nestresujúca práca na predajni.

MultiSport karta.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zasielanie CV s foto.
Vzhľadom na veľký záujem o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny, flexibilný typ človeka, s príjemným vystupovaním, ktorý sa rád uči novým trendom a návykom vo Vape Svete.
Aktívny Vaper výhodou.

Sme firma zaoberajúca sa predajom elektronických cigariet, príslušenstva k nim, takisto vodnými fajkami a žuvacímy tabakmi. Pôsobíme aj v oblasti finančníctva, krátkodobých nebankových pôžičiek a stavebnej činnosti. Prevádzkujeme taktiež zariadenie na rekondíciu a rehabilitáciu (solárium).
ID: 4491283  Dátum zverejnenia: 5.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac