Samostatný/á účtovník/účtovníčka

JR Group, s. r. o.

Miesto práce
Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacSystém zamestnaneckých bonusov a benefitov; na základe výsledkov absolvovaných testov a tréningov zručností; motivačné odmeňovanie na základe osobného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konkrétne požiadavky na pozíciu:
● Spracovanie účtovných pokladov a dokladov podľa štandartov a v daných termínoch samostatne spracovať pridelenú účtovnú agendu (dohadné položky, časové rozlíšenie a pod.),
● Kontrola pri nákupe tovaru,
● Nápomoc pri invetarizácii skladov v náväznosti na inventúrne účty,
● Spracovanie DPH, KV, SV
● spolupráca na mesačných a ročných uzávierkach spoločnosti
● Vedenie agendy majektu danej spoločnosti

●Práca na zaujímavých projektoch pre významných klientov;

● Perspektíva dlhodobej spolupráce a profesného rastu;

Záleží nám na tvojom profesijnom i osobnom rozvoji. Chceme, aby si nestagnoval, a preto podporíme tvoje sebavzdelávanie. Ponúkame interné i externé školenia a účasť na odborných konferenciách.

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám, prosím, profesný životopis na e-mail.
Vážime si Tvoj prejavený záujem a vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov; avšak dovoľujeme si Ťa informovať, že kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.
Osobné údaje, ktoré si nám dobrovoľne poskytol, budú spracované v súlade so všeobecným nariadením o ochrane osobných údajov (EÚ) 2016/679. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického charakteru

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Čo požadujeme:
● Min. ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
● Úspešnú skúsenosť v obore - Min. 1 rok praxe v oblasti spracovania účtovníctva (s nutnosťou uvedenia pracovných referencií),
● Výhodou sú skúsenosti s prácou vo väčšom informačnom systéme - QI, Karat

● výška platu od počtu rokov skúseností
● Výhodou ovládanie strojopisu,
● Pokročilé komunikačné zručnosti,
● Aktívny prístup k práci
● Spoľahlivosť a zodpovednosť
● Schopnosť riešiť problémové situácie, pracovať v týme a zostavovať si priority
● Vodičský preukaz skupina B. s praxou minimálne 2 roky.

JR Group, s. r. o. je stabilným dodávateľom komplexných služieb v oblasti IT na slovenskom trhu a ako Gold partner dodávame a implementujeme informačný systém QI a IS Karat Softvér. Špecializujeme sa hlavne na výrobné, stavebné a servisné spoločnosti.

Viac na www.jrgroup.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Zdrálková
E-mail: poslať životopis
ID: 4756416  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac