Konzultant Logistiky informačného systému QI

JR Group, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacprémiové ukazovatele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Ťa u nás stretne na tejto pozícií

Sme tím veľmi otvorených dynamických ľudí, ktorý sa hrajú s výrobnými a logistickými projektami. Každý má zodpovednosť za výsledok svojej práce tak ako interne do firmy tak aj voči našim zákazníkom. Je len na nás, akým spôsobom tento výsledok zaistíme. Popri tom máme oporu v obrovských znalostiach a skúsenostiach celého tímu kolegov.
Každý projekt a klient je iný. Nepracujeme len pre malé firmy na Slovensku, ale i pre väčšie kolosy. Nikdy sa nedostaneme do stereotypu a vždy je potreba zapojiť kreativitu a vymyslieť to najlepšie riešenie pre danú situáciu. Každý projekt a stretnutie nás posúva ďalej profesionálne, ale i osobnostne. Jednoducho ideálna práca pre tých, čo sa neradi nudia.

Konkrétne požiadavky na pozíciu

1) Popis pozície
Budeš pracovať na rôznorodých projektoch pre našich zákazníkov od návrhu štruktúry skladov, optimalizácie procesov až po napríklad zefektívnenie logistiky vo výrobe. Stretneš sa so zákazníkmi naprieč priemyselnými odvetviami, od automobilového cez strojárensky až po potravinársky priemysel. Čaká Ťa navrhovanie logistických systémov, procesov a stratégií. Naši konzultanti sú zároveň i našimi obchodníkmi, a tak Ťa neminie ani účasť na obchodných schôdzkach, príprava ponúk, prezentácií a každodenná komunikácia so zákazníkom. Čakáme, že práve ty budeš ten, kto nám pomôže vymyslieť moderný a out-off the box riešení šité na mieru zákazníkovi.
Máš rád stereotyp a sedenie v kancelárii? Potom toto nie je pre Teba. Naši konzultanti trávia dosť svojho času na cestách, ich práca je rôznorodá a mení s ohľadom na aktuálne projekty.

2) Čo požadujeme
- Minimálne stredoškolské vzdelanie
- Záujem o produkt a vlastná iniciatíva – potrebujeme, aby si hlavne zo začiatku vstrebal do seba veľa nových informácií
- Flexibilita – v určitých chvíľach sa pracovná doba riadi potrebami zákazníka
- Proaktívny prístup k práci a analytické myslenie
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti a profesionálne vystupovanie
- Analytické, logické a ekonomické myslenie a schopnosť pracovať s dátami
- Všeobecná znalosť ERP systémov
- Vodičský preukaz skupiny B

3) Čo je Tvoja výhoda
- Skúsenosť z práce na pozícií logistiky alebo konzultant logistických procesov
- Skúsenosť s modernými technológiami v logistike

4) Čo Ti dáme my
- Všetko potrebné pre tvoju prácu Ťa naučíme
- Rôznorodú náplň práce
- Mladý kolektív
- Slobodu a dôveru

Dostaneš od nás veľkú slobodu a dôveru. Nepracujeme podľa zabehnutých šablón, ba práve naopak, oveľa viac oceníme tvoje kreatívne nápady.

Záleží nám na tvojom profesijnom i osobnom rozvoji. Chceme, aby tvoj mozog nestagnoval, a preto podporíme tvoje sebavzdelávanie. Ponúkame interné i externé školenia a účasť na odborných konferenciách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistik, Ekonom

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

JR Group, s. r. o. je stabilným dodávateľom komplexných služieb v oblasti IT na slovenskom trhu a ako Gold partner dodávame a implementujeme informačný systém QI a IS Karat Softvér. Špecializujeme sa hlavne na výrobné, stavebné a servisné spoločnosti.

Viac na www.jrgroup.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3944658  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac