Reagujte bez životopisu

Specialista pro prestižní značku v ortodoncii - obchodní zástupce - SK

JPS s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost JPS s.r.o. je ryze česká společnost s více než třicetiletou tradicí na trhu. Jsme významný dodavatel dentálních materiálů, přístrojů a služeb do ordinací, laboratoří a specializovaných pracovišť. Působíme v Česku a na Slovensku.

Hledáme houževnatou a trpělivou osobnost s tahem na branku pro zastoupení na Slovensku pro divizi ORTODONCIE

- kompletní zákaznický servis stávajících zákazníků - ortodontisté, stomatologové, komunikace s klinikami

- rozvoj regionu a aktivní vyhledávání nových zákazníků

- reprezentace společnosti

- zodpovědnost za plnění plánu prodeje a obchodních aktivit ve svěřeném regionu

- spolupráce s obchodníky a managementem z Čech

- práce s informačním systémem

- reporting

- 3 dny v týdnu v terénu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- vlastní organizace práce a částečně flexibilní pracovní doba

- bonusy s přímou vazbou na výsledky

- příspěvek na auto, NTB

- odborné zaškolení, školení obchodních dovedností, osobnostní rozvoj

- produkty pouze renomovaných a žádaných značek

- pravidelné setkání se týmu na teambuildingových aktivitách

- práce na ŽL pro zavedenou českou firmu 30 let na trhu

- rodinné a přátelské pracovní prostředí

- práce nevyžaduje denní dojíždění do kanceláře v Praze

Požadujeme:

- obchodního ducha, spolehlivost a slušnost

- min. SŠ vzdělání (zdravotnictví výhodou)

- platný řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil výhodou

- aktivní a pozitivní přístup

- zodpovědnost, samostatnost, důkladnost, ochotu a schopnost učit se novým věcem a organizovat si čas

- komunikační a organizační schopnosti

- ochotu cestovat, účastnit se kongresů a školení

- praxe v dentálním oboru vítána

- znalost AJ výhodou

Vzdělávací kurzy, školení
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Mobilní telefon
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Účast na zahraničních konferencích
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Eva NOHEJLOVÁ
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4808326  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc