Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
JPS, spol. s r.o.

Jsme významným dodavatelem dentálního materiálu pro ordinace, laboratoře, specializovaná pracoviště a lékárny. Společnost JPS s.r.o. je ryze česká společnost s více než dvacetiletou tradicí na trhu. Naše portfolio výrobků je velice široké - od produktů typu profylaxe (kartáčky, pasty apod.), přes materiály pro zubní výplně, ortodontické materiály, nástroje do ordinací, až po přístroje (např. rentgeny, lampy) a implantáty.

Obchodní zástupce-specialista pro ortodoncii (3m)

Rozšiřujeme se, a tak hledáme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni, který má obchodního ducha, baví ho práce s lidmi a chce se učit novému. Nový obchodník bude plnohodnotným členem ortodontického týmu a bude u nás na živnostenského oprávnění.

Náplň práce:

  • celková odpovědnost za plnění plánu prodeje a obchodních aktivit ve svěřeném regionu (část Slovenska a Moravy)
  • výkon vlastní prodejní aktivity u potenciálních a stávajících zákazníků (stomatologové-ortodontisté)
  • obchodní činnost na základě požadavků a potřeb dle pokynů nadřízených
  • vedení pravidelných záznamů o prováděných činnostech
  • podílení se na obchodních, reklamních a propagačních akcích společnosti, případně na jejich aktivním vyhledávání
  • komunikace s klinikami

Požadujeme:

  • obchodního ducha, spolehlivost a slušnost
  • min. SŠ vzdělání (zdravotnictví výhodou)
  • platný řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil výhodou
  • aktivní a pozitivní přístup
  • zodpovědnost, samostatnost, důkladnost, ochotu a schopnost učit se rychle novým věcem
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • ochotu cestovat, účastnit se kongresů a školení
  • praxe v dentálním oboru vítána
  • znalost AJ výhodou
  • pokud budete bydlet mezi Brnem, Bratislavou a Žilinou, budete to mít ke svým zákazníkům blízko
  • hledáme houževnatou a trpělivou osobnost s tahem na branku, která se nedá odradit prvními neúspěchy

Nabízíme:

  • přátelský a dynamický tým
  • produkty pouze renomovaných a žádaných značek
  • odborné zaškolení, školení obchodních dovedností, osobnostní rozvoj
  • motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
  • práci pro renomovanou českou firmu s dlouholetou tradicí na trhu

Pozice je vhodná i pro absolventy středních zdravotnických škol, dentální hygienistky, zubní techniky, laboranty apod., kteří nepostrádají obchodního ducha.

Výběrové řízení bude uzavřeno 9. 3. 2018, poté budeme všechny kandidáty kontaktovat.

Kontakt

Adresa spoločnosti
Velichovská 1057
15500 Praha
Kontakt
Kontaktná osoba: Lucie Vosáhlová
Tel.: +420 724 385 185
E-mail: poslať životopis

ID: 3305149   Dátum zverejnenia: 7.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.