Reagujte bez životopisu

Interim manažer/ka JPF Czech s.r.o.

JPF Czech s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnou víziou všetkých v JPF je budovať prosperujúce a stabilné české a slovenské firmy a prispievať k obnove podnikateľského ducha založeného na hodnotách, ako sú charakter, etika, pracovitosť, služba a kvalitné riešenia problémov zákazníka. Nyní hľadáme spolupracovníkov na pozíciu :

INTERIM MANAŽÉR/KA

Čo potrebujete pre spoluprácu s nami:

  • Nadšenie pre riadenie firiem a kontakt s ľuďmi
  • Manažérsku odbornosť a preukázateľnú prax s výsledkami
  • Min. 5 rokov skúseností z riadenia celej firmy, či už z pozície výkonného riaditeľa/jednateľa/generálneho riaditeľa - na názve pozície nezáleží - dosadzujeme interim manažérov na pozície výkonných riaditeľov
  • Vysokú mieru komunikačných a leadership zručností
  • Morálne zásady, etiku, charakter a prístupný vzťah k ľuďom
  • Silnú orientáciu na výsledky
  • Ochotu cestovať a prispôsobiť sa požiadavkám klientov
  • Hľadáme tzv. manažérov každodennosti – tzv. nebojte sa ísť medzi ľudí a ukázať, že to ide

Čo od Vás očakávame ľudsky? Povedané slovami jedného z našich interim manažérov:

"Interim musí byť ľudsky vyzretá osobnosť, s komplexným myslením a s čo najviac reálnymi a prežitými skúsenosťami. Navyše to musí byť človek do nepríjemností, ktorý najprv rieši záujmy majiteľov, spokojnosť zákazníkov a zamestnancov. Až potom seba a svoje potreby."

Naše hodnoty sú ľudskosť, výsledkotvornosť a jednoduchosť

Čo ponúkame:

  • Rozmanitú a niekedy aj dostatočne adrenalínovú činnosť
  • Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie závislé na výsledkoch
  • Overené know-how
  • Vysoko korektný a seriózny prístup
  • Možnosť sebarealizácie a osobného rastu

Ak máte záujem, prosím, ozvite sa mi zaslaním životopisu alebo na telefónnom čísle 721 446 444, a s radosťou vám poskytnem viac informácií. Ďalšie informácie nájdete aj tu: https://www.jpf.sk/

Alebo tu https://www.linkedin.com/in/jirijemelka/ nebo tady https://www.linkedin.com/in/tesarovamarketa/

Požiadavky na zamestnanca

manažment

Kontakt

Kontaktná osoba: Markéta Tesařová
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku