Reagujte bez životopisu

Business development manager pro Slovensko

JPF Czech s.r.o.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodníka alebo obchodníčku, ktorý/á rozšíri náš zohraný tím. Nenecháme vás v tom plávať. Máme prepracovaný systém podpory a na začiatku s vami bude jazdiť jeden z našich riaditeľov. Ak spoločne získate objednávku, bude vám priradená. Ukážeme vám, že naša služba je špičková a dobre predajná.

Čo potrebujete pre spoluprácu s nami:

  • Nadšenie pre obchodnú činnosť.
  • Skúsenosti v oblasti obchodu a predaja služieb.
  • Ochotu učiť sa a chuť do práce.
  • Komunikačné schopnosti na vysokej úrovni.
  • Morálne zásady, etiku, charakter a životný nadhľad.
  • Silnú orientáciu na výsledky.
  • Ochotu cestovať.

Ponúkame:

  • Zaujímavú a rozmanitú činnosť, obchodujeme s niečím úplne jedinečným.
  • 900 EUR fix. Základ je potrebný.
  • Neobmedzené provízie. Keď do toho dáte všetko, môžete fakturovať doslova rozprávkové peniaze. Najlepší u nás fakturujú aj viac ako 4000 EUR mesačne.
  • Provízie závislé od výsledkov (nemáme žiadny strop fakturácie).
  • Overené know-how a seriózny prístup.
  • Dlhodobé systematické vedenie a vzdelávanie.
  • Vysokú mieru voľnosti a vlastnej organizácie času.
  • Možnosť sebarealizácie a osobného rastu.
  • Spolupráca na IČ ( 2400 – 4000 EUR ).

"Hodnotenie našich súčasných aj bývalých kolegov si môžete prečítať na (https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/4513752-jpf-czech-s-r-o)."

Zaujíma vás viac? Dajte o sebe vedieť zasláním životopisu alebo na tel. 734 549 966 a s radosťou vám poskytnem viac informácií. Prípadne nájdete viac informácií aj na www.jpf.sk.

Vzdelávacie kurzy, školenia
Provízie z predaja
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Vlastna organizácia práce

Požiadavky na zamestnanca

manažment