Čašník/ Čašníčka v pizzerii

JPD INVEST s. r. o.

Miesto práce
Poltár
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha zákazníkov, starostlivosť o prevádzku
- profesionálna obsluha s príjemným vystupovaním
- prijímanie objednávok hostí
- práca s registračnou pokladňou a hotovosťou
- komunikácia so zákazníkmi
- udržiavanie čistoty
- zodpovednosť za tovar, inventár
- dodržiavanie štandardov a postupov reštauračného zariadenia
- príprava priestorov na spoločenské akcie, konferencie

Istota pravidelného príjmu vyplateného v dohodnutom termíne.
Motivačné benefity
Mladý kolektív
Tringelty + Zamestnanecké zľavy,
Káva grátis
Vernostný program pre stálych zamestnancov,
Motivačné odmeňovanie, zohľadňujúce dosiahnuté výsledky
Príležitosť byť súčasťou jedinečných podujatí
Príjemné pracovné prostredie v dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo , gastronómia , obchod , služby

Prax na pozícii/v oblasti

Čašník , gastronómia

Počet rokov praxe

1

- pracovitosť, zručnosť, zmysel pre poriadok
- chuť pracovať v mladom kolektíve a záujem učiť sa novým veciam
- zodpovednosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie
- dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov
- čistý register trestov

"Naša pizzeria sa zameriava na prípravu čerstvých a kvalitných pizz. Ponúkame široký výber chutných prísad a zabezpečujeme, aby každá pizza bola pripravená s láskou a starostlivosťou. Sme hrdí na našu oddanosť kvalite a skvelému zákazníckemu servisu. Okrem pizze si môžete vychutnať denne menu aj naše čerstvé šaláty, domáce cestoviny, chutné dezerty a široký výber nápojov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4780480  Dátum zverejnenia: 9.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac