Elektrikár

JP Elektro&Monteure, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
21 - 23 EUR/hod.Mzda je uvádzaná v čistom. Mzda sa odvíja od dĺžky praxe, skúsenosti a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre skúsených elektrikárov. Jedná sa o elektroinštalácie- ťahanie trás káblov, montáž káblových kanálov, osádzanie dóz, zásuviek, vypínačov, zapájanie rozvádzačov, kompletovanie elektroinštalácie. Momentálne pôsobíme na viacerých projektoch, tieto projekty sa nachádzajú v Nemecku.
Nevyžaduje sa znalosť nemeckého jazyka, je to skôr výhodou.

- 14 dňová splatnosť faktúry.

- možnosť záloh.

-vieme pomôcť a poradiť s vybavením dokumentov: legislatíva, freistellung.

- zabezpečené a hradené ubytovanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2024 (ostáva ešte 94 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Elektrikári - vlastniť elekt.certifikáty: §21, §22 alebo §23.
Prax v obore.
Manuálna zručnosť.
Technické a logické myslenie.
Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.

Naša spoločnosť JP Elektro&Monuetre, s.r.o., pôsobí na trhu od roku 2019.
Za svoju pomerne krátku históriu máme za sebou ukončené úspešné projekty, na ktorých sme spolupracovali so Slovenskými a zahraničnými obchodnými partnermi.
Pôsobili sme na viacerých projektov, ktoré sa uskutočňovali hlavne v zahraničí:
Nemecko, Česko, Poľsko, Taliansko.

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Pališín
Tel.: +421915248054
E-mail: poslať životopis
ID: 4829474  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 21 EUR/hod.