Predajca náhradných dielov – skladník

JP-AUTO s. r. o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacindividuálna variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyhľadávanie a objednávanie náhradných dielov a príslušenstva
• príjem, výdaj a odborné uloženie a skladovanie náhradných dielov
• predaj náhradných dielov a príslušenstva koncovým zákazníkom
• kompletizovanie objednávok
• vedenie skladovej evidencie vrátane inventarizácie
• komunikácia so zákazníkmi v predajni
• spracovanie cenových ponúk
• vedenie skladovej evidencie

• zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
• osobný rozvoj a vzdelávanie, cielené rozvojové školenia v zahraničí v českom alebo slovenskom jazyku
• priamy kontakt s najlepšie technicky vybavenou dielňou a vyškolenými technikmi s viacročnou praxou
• mobilný telefón a PC
• vozidlo pre pracovné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administrativa, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, predajca náhradných dielov

Počet rokov praxe

2

• Znalosť automobilovej techniky a náhradných dielov
• Znalosť a prax v oblasti skladového hospodárstva s náhradnými dielmi pre osobné automobily
• Dobré technické znalosti ohľadne automobilov a náhradných dielov
• Maďarský jazyk výhodou
• Orientácia na zákazníka a práca s ľuďmi
• Komunikatívnosť

JPAUTO je predajňa a servis pre vozidlá Jaguar a Land Rover v Nitre, v rodnom meste, ikonických modelov ako Discovery a Defender. Skúsenosti s predajom a servisom prémiových vozidiel čerpáme z 20 ročnej praxe pôsobenia sesterskej spoločnosti na Maďarskom trhu. Našou najvyššou prioritou je ústretový personál a profesionálny prístup v oblasti predaja, servisu a prenájmu vozidiel.

Zákazníkom ponúkame komplexnú asistenciu pri výbere konfigurácii vozidiel podľa špecifických požiadaviek. Profesionálny servis zabezpečujeme našimi vyškolenými pracovníkmi s viacročnou praxou s vozidlami Jaguar a Land Rover, ktorí pracujú s tou najmodernejšou a najkvalifikovanejšou servisnou technikou, zariadeniami, nástrojmi a postupmi v súčasnosti dostupnými.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4576548  Dátum zverejnenia: 11.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac