Projektový manažér

JP-AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
2 300 EUR/mesiacMzda môže byť po dohode aj vyššia, na základe Tvojich skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Ťa u nás čaká?
Riadiš výrobné projekty pre jednotlivých zákazníkov:
- tvoríš projektovú a plánovaciu činnosť, operatívne spracovávaš meniace sa potreby a požiadavky,
- v rámci projektovej prípravy, identifikuješ potrebné zdroje a spracúvaš plánovanie s projektovým tímom,
- monitoruješ priebeh projektu, vyhodnocuješ ziskovosť a efektívnosť,
- pripravuješ hodnotenia projektov, ich úzke miesta, a následne znižuješ riziká,
- zabezpečuješ úplnosť projektovej dokumentácie (všetko aktuálne a zálohované),
- sleduješ doručiteľnosť projektu použitím analytických nástrojov,
- vyhodnocuješ projekty a ich výsledky (reporting, tool tracking/stopovanie formy)

Všeobecné:
- koordinuješ interné projektové tímy (kolegovia z iných oddelení)
- zodpovedáš za plnenie nastavených cieľov, štandardov a kľúčových ukazovateľov (KPI)

Dohodnutá mzda môže byť aj vyššia. Radi sa dohodneme.
- Ponúkame zázemie stabilnej firmy,
- férové platové ohodnotenie,
- a o ďalších benefitoch Ti radi povieme na pohovore.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem.
Ozveme sa všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výrobné / automotive spoločnosti

Počet rokov praxe

3

- Máš zmysel pre detail?
- Máš technické a analytické myslenie?
- Máš prax v automobilovom priemysle? (OEM, Tier1, Tier2)
- Vieš riadiť projekty v automobilovom priemysle?
Potom Ťa chceme.

Od roku 2007 vyrábame plastové výlisky pre automobilový priemysel.
Sme tím 240 kolegov, ktorí sú zameraní na kvalitu a správnosť procesov.
Pridaj sa k nám!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4513476  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac