Finančná referentka

JP-AUTO s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-kontrola, účtovanie došlých faktúr
-kontrola, účtovanie vyšlých faktúr
-skladové hospodárstvo - účtovanie interných dokladov
-účtovanie pokladnice
-inventarizácia zostatkov na účtoch
-archivácia dokladov
-spolupráca s hlavnou účtovníčkou
-evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty
-príležitostné zastupovanie na recepcii, obsluha e-Kasy
-základy mzdového účtovníctva

- zázemie stabilnej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja pomocou programu školení
- príjemné pracovné prostredie tvorené dynamickým a odborným tímom ľudí
- najmodernejšie vybavenie pracoviska
- benefity pri nákupe vozidla a servisných prácach
- zapožičanie vozidiel za zvýhodnené podmienky
-firemný telefón
-stravné lístky

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí postúpia do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Znalosť účtovných a daňových zákonov - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva

Počet rokov praxe

3

-znalosť programu Rubin Doas DMS - výhodou
-znalosť maďarského jazyka - výhodou
-zodpovednosť
-flexibilita
-schopnosť pracovať dynamicky sa meniacom pracovnom prostredí
-tendencia zdokonalovať sa

Sme hrdí, že naša predajňa a servis pre vozidla Jaguar a Land Rover stojí v Nitre, rodnom meste ikonických modelov ako Discovery a Defender.

Skúsenosti s predajom a servisom prémiových vozidiel čerpáme z 20 ročnej praxe pôsobenia sesterskej spoločnosti na Maďarskom trhu. Našou najvyššou prioritou je ústretový personál a profesionálny prístup v oblasti predaja a servisu. Zákazníkom ponúkame komplexnú asistenciu pri výbere a konfigurácii vozidiel podľa špecifických požiadaviek. Profesionálny servis zabezpečujeme našimi vyškolenými technikmi s viacročnou praxou s vozidlami Jaguar a Land Rover, ktorí pracujú s tou najmodernejšou a najkvalitnejšou servisnou technikou, zariadeniami a nástrojmi v súčasnosti dostupnými.
ID: 3954444  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac