Skladník - predajňa a servis JLR

JP-AUTO s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 425/23, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberanie a zaskladňovanie dodávok tovaru z centrálneho skladu
- vedenie skladovej evidencie
- obsluha klientov v predajni
- poskytovanie informácií o tovare cez telefón
- vyskladňovanie dielov pre potreby servisu
- vystavovanie faktúr a dodacích listov, spolupráca so špedičnými firmami
- starostlivosť o poriadok a čistotu v skladových priestoroch
- starostlivosť o sklad nových aj klientskych sezónnych kolies
- riešenie reklamácií

-príjemný kolektív a dobre vybavené pracovné prostredie
- pravidelná mzda
- príspevok na stravovanie, pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-skúsenosti v oblasti práce s náhradnými dielmi výhodou
-bezúhonnosť
-znalosť automobilov
-znalosť softvéru RubinDoasDMS -výhoda
-komunikatívnosť, orientácia na zákazníka

Sme hrdí, že naša predajňa a servis pre vozidla Jaguar a Land Rover stojí v Nitre, rodnom meste ikonických modelov ako Discovery a Defender.

Skúsenosti s predajom a servisom prémiových vozidiel čerpáme z 20 ročnej praxe pôsobenia sesterskej spoločnosti na Maďarskom trhu. Našou najvyššou prioritou je ústretový personál a profesionálny prístup v oblasti predaja a servisu. Zákazníkom ponúkame komplexnú asistenciu pri výbere a konfigurácii vozidiel podľa špecifických požiadaviek. Profesionálny servis zabezpečujeme našimi vyškolenými technikmi s viacročnou praxou s vozidlami Jaguar a Land Rover, ktorí pracujú s tou najmodernejšou a najkvalitnejšou servisnou technikou, zariadeniami a nástrojmi v súčasnosti dostupnými.
ID: 3909578  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac