Asistent/ka predaja – predavač/ka v predajni s detským tovarom

Jozef Vrábel

Miesto práce
Nitrianska 97, Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
970 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Žiadame, aby životopisy posielali len vážni záujemcovia.

Miluješ obchod?
Si akčná a dynamická osobnosť?
Vieš, ako presvedčiť ľudí? Tak hľadáme práve teba!

Využi príležitosť na obsadenie pracovnej pozície "asistent/ka predaja – predavač/ka"

Ak si komunikatívny, cieľavedomý a túžiš po uznaní v mladom dynamickom kolektíve tak neváhaj a pošli svoj životopis na: [email protected]

Pozícia asistent/ka predaja:
- Aktívne oslovovanie zákazníkov s cieľom poradiť a ponúknuť najvhodnejší tovar
- Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru
- Tvorba cenových ponúk a objednávok pre zákazníkov
- Osobná a telefonická komunikácia so zákazníkom
- Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- Zodpovedanie za tovar a hotovosť v pokladni
- Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov
- Zabezpečovanie bežného chodu predajne

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor. Uchádzačom, ktorým sa neozveme, ďakujeme za zaslanie životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobné schopnosti a ďalšie zručnosti:
Príjemné vystupovanie na verejnosti
Komunikatívnosť
Úslužnosť
Trpezlivosť
Ochota
Zodpovednosť
Ekonomické znalosti a iné zručnosti:
Pokladňa – výhodou, nie podmienkou
Fakturácia – výhodou, nie podmienkou
Práca s PC a internetom
Jazykové znalosti:
Znalosť cudzieho jazyka je výhodou, nie podmienkou.
Vodičský preukaz:
Nevyžaduje sa
Nástup: asap (ihneď)
Plat: dohodou (platové podmienky upresnené pri výberovom konaní)

Spoločnosť Aladdin je aktuálnou špičkou na trhu v segmente detských potrieb. V jej ponuke nájdete mimoriadne široký sortiment kvalitných produktov - od sofistikovaných kočíkov, bezpečných autosedačiek cez dizajnový detský nábytok až po praktickú výbavu na kŕmenie a veľa veľa ďalších moderných produktov, ktoré dennodenne zjednodušujú život mnohým mamičkám, no predovšetkým ich milovaným detičkám. Pod jednou strechou však u nás nenájdete nie len rozmanité výrobky od výmyslu sveta, no taktiež profesionálny prístup a maximálnu ochotu, ktoré patria medzi naše základné hodnoty. Vo dne, v noci sa snažíme o 100% spokojnosť našich zákazníčok, s ktorými si taktiež budujeme dlhodobé priateľské vzťahy. Heslo “zákazník náš pán” pre nás neznamená len všeobecne zaužívané klišé, ale obrovský záväzok, v súlade s ktorým bez prestávky poskytujeme naše služby na maximum.

Okrem obrovského množstva produktov náš e-shop tvoria aj všakovaké zaujímavé novinky, rozličné akcie, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme, no taktiež na ňom nájdete aj sekciu blogu. Na ňom sa snažíme rôznymi praktickými článkami pomáhať všetkým mamičkám, ktoré to potrebujú.

Naša útulná kamenná predajňa je situovaná v susedstve nákupnej zóny na okraji krásneho mesta Hlohovec na Nitrianskej ulici. Vďaka dobrej polohe sme pre zákazníkov prístupní a ľahko nás nájdu. Pri výbere akéhokoľvek produktu vám naše milé a vysoko odborne vyškolené predavačky - Aladdinky veľmi radi ochotne pomôžu.

Neváhajte a navštívte nás! Garantujeme vám, že budete od nás odchádzať spokojní a s úsmevom na tvári. O tom fakte svedčia tisíce spokojných zákazníčok po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2621903  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac