Centrum zdravia a krásy hľadá 7 ľudí na dlhodobú spoluprácu - konzultant/ka

Jozef Šurina s.r.o.

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenske centrum hľadá súrne 7 ľudí do tímu keďže otvárame nový obor. Náplň práce je obsluha klientov, servis, služby a poradenstvo. Pracujeme v oblasti vnútornej výživy, starostlivosti o pleť - spomaľovanie známok starnutia, športovej výživy. Jedná sa o prácu priamo v našom poradenskom centre v BA. Podmienkou je vek min. 18 rokov, vzťah aspoň k jednej z oblastí z ktorých pôsobíme, príjemné vystupovanie. Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy a začiatku spolupráce.

Výhody:
- možnosť vybrať si oblasť v ktorej budem pôsobiť (kompletné zaškolenie)
- kariérne uplatnenie
- hlavná činnosť (6-8h/denne cca 650 eur a viac za mesiac)
- možnosti privyrobenia ako VČ (10-15h/týždenne cca 250 – 450 eur za mesiac)
- flexibilná pracovná doba

Otvárame nový obor a budeme sa ďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu (VČ/ HČ). Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia a certifikát v hodnote 60eur. Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy a začiatku spolupráce. V prípade dohody, je možne si na certifikát zarobiť. Certifikát je možné využiť na celom území Slovenska, Česka, Maďarska, Poľska atď. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

wellness, zdravie, kondícia, šport, pleť/pokožka, poradenstvo, výživa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzťah k oboru

Obchod a poradenstvo v oblasti wellness priemyslu. Práca s vnútornou výživou a športovou radou výživy H24,CR7, využívanie systému vonkajšej výživy SKIN.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Partizánska 1080/13
901 01 Malacky
ID: 2303547   Dátum zverejnenia: 11.8.2017