Elektromontér na montáž elektromerov

Jozef Ondrovič - TOMAKO

452, 90054 Jablonové 452, Bratislavský kraj, okres Dunajská Streda, okres Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 2000 € / mesiac, v závislosti na pracovnom výkone, upresnenie osobne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je výmena určených meradiel - elektromerov u koncových zákazníkov. Práca zahŕňa okrem samotnej demontáže starých elektromerov a montáže nových elektromerov i denný kontakt a komunikáciu so zákazníkmi. Práca je rozložená na územie Bratislavského kraja (so zameraním na Bratislavu a Záhorie) a na územie popri trase Bratislava - Dunajská streda - Komárno - Štúrovo.

Zaujímaná a rôznorodá práca, motivujúci odmeňovací systém v závislosti na výkone. Možnosť práce z domu. Služobný automobil s parkovaním doma. V prípade práce v Bratislave môžeme zabezpečiť ubytovanie. Práca je možná i na turnusy.

Svoj životopis zašlite mailom na adresu [email protected] . Vašu ponuku posielajte, prosím, len v prípade, že spĺňate podmienky vzdelania, praxe, vodičského oprávnenia a požadovaného osvedčenia podľa Vyhl. 508/2009.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, energetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Nevyhnutnosťou je platné osvedčenie podľa § 22 alebo § 23 Vyhlášky 508/2009 (príp. možnosť jeho získania v termíne do 1 - 2 mesiacov). Úspešný kandidát je komunikatívna osobnosť, samostatná, so schopnosťou organizovania vlastného pracovného času.

Spoločnosť vznikla v roku 2002. Podnikáme v oblasti elektroinštalácií a výmeny určených meradiel pre spoločnosť v oblasti rozvodu elektrickej energie. V súčasnosti pôsobíme ako jeden z hlavných dodávateľov týchto služieb v regióne západného Slovenska.
ID: 3182464  Dátum zverejnenia: 8.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 2000 € / mesiac, v závislosti na pracovnom výkone, upresnenie osobne