Automechanik, pracovník pneuservisu

Jozef Kolesar

Miesto práce
Pneuservis a autoservis - Kolesár, Myslavská 194, Myslava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základ 800,-€ + variabilná zložka, dovolenkový a vianočný príplatok a ďaľšie benefity-mesačná mzda v priemere od 1200,-€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný pracovník:
výkon v autoservise (meranie a nastavenie geometrie, čistenie klimatizácie, výmena oleja, nastavenie svetiel, výmeny a opravy podvozkových častí, servisné prehliadky)
výkon pneuservisných činností (montáž, demontáž, opravy pneumatík a duší, vyvažovanie)

Informácie o výberovom konaní

zodpovedajúce platové ohodnotenie, ktoré sa skladá z fixnej
a variabilnej zložky
celoročné vzdelávanie a školenia
firemné oblečenie
nástupný bonus 500,--€
zamestnanecké ceny služieb, pneumatík a náhradných dielov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.3.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončené stredoškolské vzdelanie
samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
komunikatívnosť a flexibilita
vysoké pracovné nasadenie

Sme firma s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti opravy motorových vozidiel. Orientujeme sa hlavne na osobné motorové vozidlá a ľahké dodávkové vozidlá. Naša práca je založená na individuálnom prístupe malého autoservisu - snažíme sa nájsť optimálne finančné riešenie pre jednotlivcov ako aj organizácie pri dodržaní kvality práce. Zistenie závady, bežné práce a drobné opravy robíme na počkanie aj bez objednania. Ak je to pre odstránenie závady potrebné, zaistíme dodanie náhradných dielov a príslušenstva na všetky typy vozidiel. Ďalej ponúkame kvalitný pneuservis.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Pneuservis - Jozef Kolesar
Myslavská 194
04016 Kosice

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Kolesar
Tel.: +421908373873
E-mail: poslať životopis
ID: 3598168   Dátum zverejnenia: 11.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základ 800,-€ + variabilná zložka, dovolenkový a vianočný príplatok a ďaľšie benefity-mesačná mzda v priemere od 1200,-€/brutto