Kuchár

Jozef Kapsdorfer

Miesto práce
Restaurant Fáro, Beňadická cesta 1, Zlaté Moravce
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 + 800 odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál z domácej kuchyne, zostavovanie jedálneho lístka a menu, vedenie pracovného kolektívu v kuchyni

nadštandardné platobné podmienky, možnosť ubytovania ( aj manželského páru pokiaľ partner/ka pracuje v gastronómii )

Informácie o výberovom konaní

Info na tel.čísle 0903 357 016 u majiteľa

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

skúsenosť z vedenia reštaurácie, osobná ambícia pokračovať v nastúpenej ceste, prísť s novými nápadmi, kreativita, schopnosť zvládnuť stresové situácie

Reštaurácia poskytuje svoje služby už 16 rokov, s dôrazom na dobré vzťahy ako so zákazníkmi, tak aj v kolektíve. V súčasnosti sme dokončili rozšírenie prevádzky,
chceme poskytovať reštauračné služby väčšiemu počtu zákazníkov aj formou spoločenských akcií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2619269  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 + 800 odmeny