Vodič Skupiny C Tatra 815 príplatok ak bagrista

Jozef Gregor Ekotrans

Miesto práce
Pod gaštanmi 4 G, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič Sk C na Tatre 815 Lokalita Pod Gaštanmi 4G 82107 Bratislava II ostatné stroje ktoré firma vlastní www.jg-ekotrans.sk email [email protected],sk alebo [email protected] ostatne stroje Tatra 815SV SV3 Tatra 8158x8 Traktor bager Jcb 4Cx pasový báger Komatsu 240NLC 5K mobilný drvič Resta 900x600

Plat za 175 hodín 1000eur v čistom

Vodič SK C plat 1000 eur plus odvody surne od 14.2.2018 www.jg-ekotrans.sk stroje vo firme mobilný drvič Resta 900x600 autožeriav AD20 Tatra 4CPasový báger Komatsu 240NLC 5K Unex 431 s kladivom norstahl H10

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodič SK C

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

5

Ochota nič viac

Zemne práce mobilný drvič pásove bagre žeriav AD20 traktor báger Búracie práce www.jg-ekotrans.sk nákladné vozidla mobilný drvič resta pásový bagerGregor ubytovanie v Bratislave Nástup okamžite vodič Sk c s kartou

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Bernoláková 56
90201 Pezinok
ID: 3304778   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 v čistom