Čašník / barman, čašníčka / barmanka

Jozef Badánik - BADAS

Miesto práce
Salaš Krajinka, Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je obsluha zákazníkov v reštaurácii, obsluha pri bare, účtovanie objednávok, práca s registračnou pokladňou, udržiavanie poriadku a čistoty.

Ďalšie požiadavky:
Výučný list alebo Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Práca v stabilnej spoločnosti. Zabezpečujeme dopravu do zamestnania a späť. Záleží nám na spokojnosti zamestnancov. Poskytujeme zamestnanecké stravovanie, pitný režim, pracovné oblečenie a ďalšie výhody. Dobré pracovné prostredie a príjemná atmosféra na pracovisku je doplnená sociálnymi benefitmi.

Informácie o výberovom konaní

Túto prácu ponúkame na trvalý pracovný pomer.
Zaslanie žiadosti so životopisom a následne osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, servírka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, chuť zlepšovať sa, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť.

Sme stabilnou skupinou spoločností pôsobiacich na trhu už 30 rokov so zameraním na agroturizmus, gastronómiu, poskytovanie ubytovacích služieb či developing. Medzi hlavné prevádzkarne našej spoločnosti patrí areál Salaša Krajinka so zameraním na poskytovanie reštauračných služieb, výroby a predaja tradičných slovenských mliečnych výrobkov a predaja pekárenských výrobkov v bio kvalite a taktiež poľnohospodárske dvory Likavka, Martinček a Komjatná s bio produkciou vlastného mlieka a mäsa. Zaoberáme sa taktiež prenájmom nehnuteľností a investičnou výstavbou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4515542  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac