Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo iKuchyne!

Stolár - pracovník vo výrobe nábytku- skladač, olepovač, CNC operátor

iKuchyne!

Miesto práce
Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď - na dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiaczamestnanecké výhody, prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komletizácia nábytku, montáž skriniek, balenie nábytku, príprava nábytku do expedície
Sme dlhoročná výroba a hľadáme aj nových kolegov. Ak ste človek z drevárskeho " stolárskeho odvetia - radi sa s Vami stretneme na osobnom pohovore, kde spoznáte náš team aj výrobné priestory a zamestnanecké benefity.

Hľadáme nových kolegov do nášho tímu na pozíciu - STOLÁR, PRACOVNÍK VO VÝROBE na všetky pozície...

Miesto výkonu práce sú Vajnory - Bratislava. Plat 1300-2000€ v závislosti od zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stolár, nábytkár, obsluha strojov

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Flexibilita, rýchlosť učiť sa novým veciam, zručnosť, zdravý rozum, technické zdatnosti

Naša spoločnosť sa už 15 rokov venuje výrobe kuchýň a nábytku na mieru. Keďže sa venujeme interiérom, od roku 2015 sme zriadili aj elektronický obchod iKuchyne, aby sme sa priblížili k zákazníkom na celom Slovensku. V roku 2021 sme otvorili novú výrobu nábytku v Bratislave časť Vajnory.

Neustále pristupujeme ku skvalitneniu našich služieb, disponujeme vlastným skladom a výrobnou halou v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 3537626  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac