Reagujte bez životopisu

Jednoduchá práca v sklade s kvetmi. Mzda až do 3200€ za mesiac! Príplatky za nadčasy, zmeny a víkendy! Využi našu 24/7 hodinovú linku. Sme tu pre Teba

Joxfy s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
2 200 - 3 200 EUR/mesiac+ príplatky 135 % - 200 % + ekvivalent 13. platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaži fascinujúci svet kvetov! Ako kompletista v sklade kvetov zabezpečuješ, aby každá kytica či aranžmán bol ako z rozprávky. Tvoja práca prináša krásu a radosť ľuďom po celom svete. Pozri, čo Ťa čaká v tvojom dni:

- Riadenie skladového hospodárstva a zásob kvetov.

- Zabezpečovanie správnych objednávok a sledovanie dostupnosti kvetov.

- Kontrolovanie kvality kvetov, aby boli čerstvé a atraktívne pre zákazníkov.

- Balenie a pripravovanie kvetov na prezentáciu a distribúciu.

- Podieľanie sa na výrobe kytíc a príprave kvetov.

- Lepenie a upravovanie kvetinových výrobkov pre zákazníkov.

- Práca na 1 zmenu - možnosť pracovať nadčasy.

Pozri si našu webstránku aj s inými pracovnými ponukami: https://joxfy.com/pracovne-ponuky/

Okrem super konzultanta, ktorý ťa prevedie týmto procesom získaš mnoho výhod ako napríklad:

- 24/7 hodinová linka JOXFY!!!

- príplatky za nadčasy, zmeny, prácu cez víkendy a sviatky 135 % - 200 %

- ekvivalent 13. platu

- mzda vyplácaná načas každý týždeň!

- zdravotný príspevok

- zabezpečené ubytovanie a doprava do/z práce

- priateľské pracovné prostredie

- multikultúrne prostredie Holandska

- Kurzy angličtiny, holandčiny ZDARMA

- základná mzda už od 13,27€/hod.

- Stabilná holandská pracovná zmluva

V prípade, že Ťa zaujala naša pracovná ponuka, pošli svoj životopis na e-mail: [email protected]

Ak sa nechceš zdržiavať a chceš prácu získať v priebehu pár minút, kontaktuj nás priamo na tel.č.: +421 944 452 695.

Tešíme sa na Teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť je špičkou v globálnom kvetinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Na prácu budeš kompletne zaučený, preto stačí, ak si dostatočne motivovaný pracovať!

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Tvoj dobrý parťák na telefóne! Vedel/a si o tom, že môžeš u nás využiť našu 24/7 hodinovú linku? Tak neváhaj a poď do toho s nami! Práca s Joxfy Ťa baví!

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4822624  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac