Účtovník

JOVI & H+H s.r.o.

Miesto práce
Hurbanovo
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ možné odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva
- účtovanie rôznych typov položiek
- kontrola podkladov k DPH
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
- evidencia faktúr
- evidencia knihy jázd pre motorové vozidlá

Hľadáš zaujímavú prácu s možnosťou profesijného rastu a zázemie stabilnej spoločnosti? Ty si práve tá pravá/ ten pravý pre nás a ponúkame ti zaujímavé platové podmienky.

Ďakujeme za prejavený záujem každému uchádzačovi. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám. Prosím životopisy zasielať na e-mail: [email protected] . Prosím pripojte aj Váš súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- proaktívny prístup, precíznosť, samostatnosť
-zodpovednosť, presnosť, flexibilita

Spoločnosť JOVI & H+H s.r.o. sme založili v roku 2004 a zaoberáme sa medzinárodnou cestnou nákladnou dopravou a zasielateľstvom. Sídlo firmy je v Hurbanove, okres Komárno. Ponúkame vysokú kvalitu dopravných služieb a špecializujeme sa na prepravy v rámci EÚ. V posledných rokoch sme sa špecializovali najmä na prepravy z Maďarska a Slovenska do krajín Nemecka, Beneluxu a späť. Máme však skúsenosti aj na trhu Francúzska a sme schopní realizovať prepravy tiež do iných štátov EÚ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3668696  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac