Pracovník skladu

Josef Steiner s.r.o.

Miesto práce
3251 Purgstall an der Erlauf, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Hrubá ročná mzda je 21896,00 Eur s možnosťou príplatku v závislosti od kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímavá a rozmanitá práce v rýchlo rastúcej spoločnosti. Možnosť získať stále pracovné miesto aj v našej pobočke v Kittsee.

Transfer medzi Kittsee a Purgstallom a ubytovanie je zabezpečené.

Informácie o výberovom konaní

Svoju písomnú žiadosť zasielajte na adresu:
H.u.J.Steiner GmbH (do rúk pani Julia Reisenbichler)
Oberndorferstr. 54
3251 Purgstall a.Erlauf
Tel.: +43(0) 7489/7000-10
E-mail: bewerbung@josefsteiner.at

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz pre vysokozdvizný vozík (výhodný, ale nie je podmienkou), ideálne skúsenosti ako pracovník v sklade (nie je podmienkou)

Skupina Josef Steiner so 41-ročnými skúsenosťami je vedúcou spoločnosťou v oblasti rebríkov, lešení,schodov,plotov a zábradlí. Okrem centrály v Purgstall an der Erlauf (Rakúsko) a kanceláriami v Grazi a v Kittsee, máme zastúpenie v Nemecku,Slovinsku, na Slovensku a v Českej republike.

Bojnická 18
831 04 Bratislava
ID: 3389922   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Hrubá ročná mzda je 21896,00 Eur s možnosťou príplatku v závislosti od kvalifikácie