Nastavovač vstrekolisov

Josef Schimmel Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drietoma
Termín nástupu
asap
Od 1 200 EUR/mesiacHodinová mzda 7 - 8,50 Eur/h + výkonostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zoraďovanie, nastavovanie a monitorovanie procesu vstrekovania plastov a excentrických lisov podľa stanovených parametrov
Zlepšovanie procesu vstrekovania plastov
Zabezpečenie výroby dielov v požadovanej kvalite
Zber požadovaných výrobných dát
Prevedenie malých opráv a preventívnej údržby
Identifikovanie príčin problémov a ich následné odstránenie

motivačný prémiový systém
stravné lístky nad zákonom stanovený limit
práca na 2 zmeny
vianočné prémie
odborný rast, vzdelávanie
firemné akcie

Ak hľadáte prácu v menšom kolektíve, kde budete mať možnosť sebarealizácie a kde vaša dobre odvedená práca neostane bez uznania, pošlite nám Váš životopis na dole uvedenú adresu ešte dnes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ukončené odborné vzdelanie v oblasti strojárstva, mechatroniky a pod.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

vlastná iniciatíva, spoľahlivosť, schopnosť tímovej práce a flexibilita
organizačné schopnosti a orientácia na kvalitu
schopnosť operatívne riešiť problém
prax s nastavovaním vstrekolisov Arburg výhodou

Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy Schimmel Filtertechnik GmbH s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe filtrov prevažne pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3681739  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac