Reagujte bez životopisu

Lakýrník

JoRoFra s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
12.07.2021
Mzdové podmínky (brutto)
3 000 - 3 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho zákazníka hledáme jednoho uchazeče na pozici lakýrník (pouze odpolední směna)

Nástup možný ihned, velkou výhodou je pokud se již nacházíte na území Nizozemska.

- lakování různých produktů, často podle předepsaných norem
- jako lakýrník pracujete ve stříkací kabině na lakovně
- na základě úkolů zajisťujete, aby byly produkty a materiály k dispozici před lakováním
- kontrolujete správnost a kvalitu dodaných materiálů
- nastavujete zařízení se kterým budete lakovat/stříkat
- samozřejmě udržujete své pracoviště a vybavení čisté a provádíte drobnou údržbu

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práce na HPP
-po zaplacení ubytování a zdravotního pojištění vychází plat 2.100-2.200€ čistého při odpracování 160 hodin(13x za rok a všechny rezervy jsou již započítany v čistě mzdě)
-práce s nejmodernějšími technologiemi
-přesčasy dle zákonů Holandska
-ubytování a dopravu do zaměstnání poskytuje zaměstnavatel
-pracovní prostředí, kde je bezpečnost na prvním místě
-velká mezinárodně orientovaná organizace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dostatečné odborné znalosti s lakováním, aspoň 3 roky praxe
- Samostatnost a znalost výkresové dokumentace
- Ochota pracovat přesčasy a odpolední směny
- AJ/NJ: B1
- řidičský průkaz B
- Vlastní auta výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pomáháme holandským zaměstnavatelům zveřejňovat inzeráty v České republice. Pokud se Vám inzeráty líbí anebo nám chcete pomoci, napište nám.
ID: 4103737  Dátum zverejnenia: 15.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc