Junior Analyst

Jones Lang LaSalle s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 1200 EUR, konečná výška mzdy sa môže meniť v závislosti od praxe a odborných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás svet nehnuteľností a chcete pochopiť princípy ako funguje? Obsadzujeme novú pozíciu na oddelení Oceňovania nehnuteľností.

• Podpora tímu oceňovania (katastrálne informácie, mapové podklady, získavanie informacií z ORSR a iných zdrojov)
• Príprava kalkulácií
• Príprava reportov
• Komunikácia s klientami
• Získavanie údajov o trhu s nehnuteľnosťami na dennej báze z rôznych zdrojov a ich následná analýza
• Práca s databázami spoločnosti (aktualizácia, kontrola, dopĺňanie)
• Administratíva
• Spolupráca pri vyhľadávaní nových obchodných príležitostí
• Aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami

• Priestor pre uplatnenie vlastnej kreativity, podpora inovatívneho myslenia
• Profesionálny rast
• Práca pre zaujímavých klientov
• Výborný pracovný kolektív
• Dovolenka nad rámec zákona
• Zdravotná starostlivosť
• Teambuildingové aktivity

Ak ste motivovaný a presvedčený, že ste vhodným kandidátom, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku e-mailom na adresu:
[email protected]

Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Technické alebo Nehnuteľnosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosti:
• Písanie správ v AJ a SJ
• Práca s Excel resp. s inými databázovými programami
•Prezentačné schopnosti

Vlastnosti:
• Schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• Tímový hráč
• Vedieť sa venovať detailom
• Kreatívne myslenie
• Ochota vzdelávať sa a profesne rásť
• Analytické zručnosti
• Proaktívny prístup

JLL je medzinárodná poradenská spoločnosť, ktorá ponúka finančné a profesionálne služby v oblasti nehnuteľností a manažmentu investícií. Slovenská pobočka JLL bola založená v roku 2006. V súčasnosti poskytuje služby v oblasti investičného poradenstva, oceňovania nehnuteľností, prieskumu trhu, poradenstva v oblasti prenájmu kancelárskych, rezidenčných, industriálnych priestorov ako aj služby v oblasti projektového manažmentu a správy nehnuteľností. Viac informácii o spoločnosti nájdete na www.jll.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jones Lang LaSalle s.r.o.
Hodžovo námestie 1A
811 06 Bratislava
ID: 3463368   Dátum zverejnenia: 3.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1200 EUR, konečná výška mzdy sa môže meniť v závislosti od praxe a odborných skúseností uchádzača