Reagujte bez životopisu

Farmaceutická magistra/ laborant/ zodpovedná magistra

Jonathan Puding s.r.o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou, možný ihneď
800 EUR/mesiacMzda 800.-Eur brutto, je minimálny základ. Možnosť bonusov a odmien podľa výkonu. Ponúkame aj príspevok na poplatky v komorách a v prípade dohody príspevok na cestovné. Pracovné dni sú len pondelok až piatok, teda víkendové dni sú voľné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekáreň v Slovenskej Ľupči (okres Banská Bystrica) hľadá posilu do svojho tímu. Hľadáme farmaceutickú magistru/ laboranta/ zodpovednú magistru.

Koho hľadáme:
Zodpovedného človeka, ktorý má pozitívny vzťah k ľuďom, trpezlivosť, vytrvalosť a chuť pracovať v menšom kolektíve. Má potrebné organizačné schopnosti, ochotu vzdelávať sa a ovláda základy práce s počítačom. Prax v odbore je vítaná, nie však nutná. Pozícia je vhodná ako pre absolventa, tak i pre dôchodcu.

Náplň práce:
-Vydávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- Príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami
- Spracovávanie lekárskych predpisov
- Poskytovanie poradenstva klientom lekárne
- Udržiavanie sanity na prevádzke
- Kontrola skladových zásob
- Komunikácia s dodávateľmi

Čo ponúkame:
Možnosť profesionálneho rastu a podpora vzdelávania.
Bežnú pracovnú dobu bez mimoriadnych, víkendových a nočných služieb.
Stabilné, estetické a príjemné pracovné prostredie.
Pri bežnom pracovnom výkone hrubú mzdu minimálne 800,- Eur mesačne, podľa dosiahnutého vzdelania a zaradenia.
Možnosť bonusov a odmien podľa výkonu.
Zvýhodnený nákup v predajni.
Zvýhodnené služby stomatologickej ambulancie.
Príspevok na poplatky v komorách.
V prípade dohody príspevok na cestovné.
Nástup podľa dohody, možný ihneď.

Svoj životopis prosím zasielajte na uvedenú emailovú adresu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať pre osobný pohovor. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceut

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme lekáreň v Slovenskej Ľupči (okres Banská Bystrica). Ak hľadáte príjemné pracovné prostredie a zaujímavý doplnkový sortiment, prácu v malom kolektíve, a voľno počas víkendov, neváhajte nás kontaktovať.
ID: 3941482  Dátum zverejnenia: 23.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac