Reagujte bez životopisu

Kuchár, šéfkuchár, pomocný kuchár

Jomira, s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacšéfkuchár: nástupný1200 v čistom kuchár : nástup 900 v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šéfkuchár: varenie, čistota, evidencia, objednávky, organizácia kuchyne
Kuchár/ka: varenie, čistota, evidencia
pomocný kuchár/ka: obaľovanie, šaláty, umývanie a iné

Reštaurácia Rclub , Trenčianske Teplice, Rodinná reštaurácia, Európska kuchyňa. Krátky/dlhý týždeň, ak sa nedohodneme ináč. Ostatné podrobnosti pri osobnom stretnutí. 0903 807 601

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Úplný začiatočník
Microsoft Excel - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

pracovitosť, lojálnosť, priama komunikácia, organizačné schopnosti, dochvíľnosť

Reštaurácia a pivná záhrada na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach.Rodinná reštaurácia s 30 ročnou tradíciou, európska kuchyňa. V letnej sezóne máme letné terasy, poriadame rôzne akcie, varenie gulášu v kotline, grilovačky, mini koncerty, prevádzkujeme letné kino a na záver sezóny usporiadavame už 15. rok OKTOBERFEST- pivný festival.
Počas celého roka varíme denné menu, ponúkame tematické jedálne lístky, vyrábame vlastné produkty.
Novinka: aprí-máj 2024 nultý ročník Fruhlingsfestu-jarné slávnosti piva, vína a dobrého jedla.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4080084  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac