Šéfkuchár

Jomira, s. r. o.

Trenčianske Teplice, 914 51. T.G Masaryka 31, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou cca 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava denného menu + ala carte, kuchynská administratíva, obednávky tovaru a štandartné povinnosti v kuchyni

Informácie o výberovom konaní

Reštaurácia R club, Trenčianske Teplice

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

uvítame skúseného kuchára aj vyučeného začiatočníka

Reštaurácia a pivná záhrada na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach.Rodinná reštaurácia s 30 ročnou tradíciou, európska kuchyňa. V letnej sezóne máme letné terasy, poriadame rôzne akcie, varenie gulášu v kotline, grilovačky, mini koncerty, prevádzkujeme letné kino a na záver sezóny usporiadavame už 15. rok OKTOBERFEST- pivný festival.
Počas celého roka varíme denné menu, ponúkame tematické jedálne lístky, vyrábame vlastné produkty.
Novinka: aprí-máj 2024 nultý ročník Fruhlingsfestu-jarné slávnosti piva, vína a dobrého jedla.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2935887  Dátum zverejnenia: 28.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou cca 1500