Projektový manažér

JOMA Slovakia a. s.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
ihneď
1 900 - 2 500 EUR/mesiac13. plat, výkonnostné odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné riadenie stavebných projektov stredného až veľkého rozsahu od obstarania zákazky až po finálne odovzdanie objednávateľovi
- riešenie technických, ekonomických a právnych problémov projektov
- zadávanie prác a koordinovanie kolektívu pracovníkov
- kontrola dodržiavania stanoveného rozpočtu stavby, termínov a kvality diela
- výber vhodných dodávateľov a poddodávateľov
- koordinácia realizácie projektu v zmysle technickej dokumentácie, stavebného povolenia, vyjadrení a stanovísk dotknutých inštitúcií štátnej správy a požiadaviek objednávateľa
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu, uložených termínov, plánovaných nákladov
- zabezpečenie odovzdania diela objednávateľovi

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- služobné vozidlo
- príjemné pracovné prostredie
- ročné odmeny
- účasť na firemných akciách, teambuildingoch
- pevná pracovná doba

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné a inžinierske stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii je vítaná

- skúsenosti v oblasti riadenia projektov
- dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť
- zodpovednosť
- precíznosť

Stavebná spoločnosť pôsobiaca na energetickom trhu od roku 1997.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4797515  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac