Strojník

JOMA Slovakia a. s.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a vedenie stavebných strojov a mechanizmov, nákladných vozidiel
- kontrolovanie technického stavu zverených stavebných strojov a mechanizmov
- vykonávanie jednotlivých opráv a údržby zverených stavebných strojov a mechanizmov
- obsluha žeriavu, pracovnej plošiny a motorového vozíka (nie je podmienkou)
- vedenie cestného motorového vozidla
- práce viazača bremien
- dodržiavanie pracovných pokynov nadriadeného pracovníka
- zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov, kvality prác
- dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov
- používanie strojov, nástrojov, prístrojov pre splnenie požadovaných úloh v rámci svojej pracovnej náplne
- plnenie stanovených výrobných noriem, s dôrazom na rýchlosť, kvalitu a presnosť výroby

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

- schopnosť zabezpečiť plnenie úloh

Stavebná spoločnosť pôsobiaca na energetickom trhu od roku 1997.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4042462  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac