Stavbyvedúci

JOMA Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje, riadi a koordinuje stavebné práce a iné činnosti na stavenisku a na stavbe
- vedie stavebný denník, zaznamenáva priebeh stavby
- riadi realizáciu pridelenej stavby v zmysle projektovej dokumentácie, časovým plánom výstavby
- zodpovedá za dodržanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu
- zodpovedá za kvalitu prác, dodržanie predpisov BOZP a ekonomické výsledky stavby
- koordinuje a riadi činnosť podriadených, subdodávateľov
- organizuje kontrolné dni na stavbe a účasť na nich
- zabezpečuje dodržiavanie časového harmonogramu stavby
- pripravuje podklady pre fakturáciu
- rieši reklamácie v priebehu realizácie aj v trvaní záručnej doby
- zodpovedá za dodržiavanie noriem ISO a BOZP

- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- 13. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- schopnosť zabezpečiť plnenie úloh
- autorizácia pre výkon stavbyvedúceho výhodou

Stavebná spoločnosť pôsobiaca na energetickom trhu od roku 1997.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3508277  Dátum zverejnenia: 20.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac