Obchodní specialista (Ethicon – Západní Slovensko)

Johnson & Johnson

Místo práce
PO Box 1359, 111 21 Prague, Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako Obchodní specialista se budete zaměřovat primárně na následující úkoly:
• pravidelné návštěvy u specializovaných lékařů v nemocnicích, chirurgů ap.,
• navazování, udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky a klíčovými nositeli rozhodovací pravomoci,
• pravidelné vzdělávání zákazníků v oblasti výrobků divize ETHICON,
• analýza potenciálu svého teritoria pro dosažení a maximalizaci obchodních cílů,
• účast na určených významných kongresech, sympoziích, veletrzích a výstavách s medicínskou tématikou a reprezentování divize ETHICON a jejich produktového portfolia,
• pravidelný reporting nadřízeným,
• komunikace s lékaři v regionu západního Slovenska.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• detailní zaškolení na kompletní produktové portfolio ETHICON,
• práci v přátelském a dynamickém kolektivu,
• možnost dalšího odborného i kariérního růstu,
• velmi zajímavé finanční ohodnocení,
• motivující bonusové schéma,
• služební vůz, notebook, mobilní telefon,
• mnohé další zaměstnanecké benefity: penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění, příspěvek na jazykové kurzy, vyrovnání platu v době nemoci, 5 týdnů dovolené atp.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vynikající prodejní dovednosti a předchozí úspěšné působení v pozici obchodního zástupce,
• vynikající prezentační a vyjednávací dovednosti,
• ochota cestovat, řidičský průkaz na osobní automobil,
• komunikativnost, týmový hráč,
• společenské vystupování,
• charismatická osobnost,
• schopnost naslouchat,
• velmi dobré analytické schopnosti,
• proaktivita, pozitivní přístup,
• vzhledem k rozloze svěřeného regionu nejlépe bydliště v Bratislavě a okolí.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Caring for the world, one person at a time... inspires and unites the people of Johnson & Johnson. We embrace research and science - bringing innovative ideas, products and services to advance the health and well-being of people. Employees of the Johnson & Johnson Family of Companies work with partners in health care to touch the lives of over a billion people every day, throughout the world.We have more than 265 operating companies in more than 60 countries employing approximately 126,500 people. Our worldwide headquarters is in New Brunswick, New Jersey, USA.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2987719  Dátum zverejnenia: 30.8.2017