Sales Representative - Air Conditioning (Ref. č.: 163310)

Co bude Vaším úkolem
Na této pozici budete zodpovědný/á za péči o stávající zákazníky a rozšiřování zákaznického portfolia v České republice.

Jaká bude Vaše pracovní náplň

  • Péče o stávající distribuční síť v segmentu klimatizační techniky (VRF systémy, splity, multisplity, tepelná čerpadla)
  • Rozšiřování distribuční sítě zákazníků v segmentu klimatizační techniky (VRF systémy, splity, multisplity, tepelná čerpadla)
  • Propagace produktového portfolia u investorů, developerů a projektantů
  • Spolupráce při vytváření marketingových kampaní
  • Tvorba nabídek a technických řešení ve svěřeném produktovém portfoliu
  • Obchodně – technická podpora stávajících a nových zákazníků
  • Příprava a projednávání smluvních záležitostí
  • Spolupráce na obchodních příležitostech v rámci společnosti

Co od Vás očekáváme
Podmínkou

• Praxi v oblasti technického obchodu s klimatizační technikou (VRF systémy, splity, multisplity, tepelná čerpadla)
• Znalost lokálního trhu, přehled o konkurenci, aktivní síť kontaktů
• Zkušenost s jednáním s projektanty, investory, instalačními společnostmi
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Komunikativní znalost angličtiny
• Chuť dále se vzdělávat v oboru
• Řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat v rámci ČR

Výhodou
• Dlouholetá orientace v oblasti chlazení
• Dobré vztahy s realizačními firmami a projektanty v ČR
• Týmový hráč

Co Vám nabízíme
Stabilní zaměstnání u špičkové firmy s celosvětově nejširším portfoliem výrobků pro techniku budov
Prodej produktů prémiové značky
Přátelský a profesionální kolektiv
Množství příležitostí pro kariérní, profesní a osobnostní rozvoj
Motivační finanční ohodnocení a bonusy za dosažené obchodní výsledky
Služební auto i pro soukromé účely a další zajímavé benefity

O nás
Ve společnosti Johnson Controls formujeme budoucnost, abychom vytvořili bezpečný, pohodlný a udržitelný svět. Týmy našich pracovníků po celém světě přicházejí s inovativními a komplexními řešeními pro to, aby města byla propojenější, budovy inteligentnější a vozidla ještě účinnější. Se zápalem vylepšujeme způsoby, jakými lidé po celém světě žijí, pracují a hrají si. Budoucnost vyžaduje odvážné nápady, podnikatelské smýšlení a spolupráci bez ohledu na hranice. Potřebujete kariéru zaměřenou na budoucnost. Budoucnost potřebuje právě vás.

ID: 3550322   Dátum zverejnenia: 30.11.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Min. 1800 EUR btto