Sales Representative - systémy merania a regulácie

At Johnson Controls, we’re shaping the future to create a world that’s safe, comfortable and sustainable. Our global team creates innovative, integrated solutions to make cities more connected, buildings more intelligent and vehicles more efficient. We are passionate about improving the way the world lives, works and plays. The future requires bold ideas, an entrepreneurial mind-set and collaboration across boundaries. You need a career focused on tomorrow. Tomorrow needs you. Čo bude cieľom Vašej pozície
Na tejto pozícii budete zodpovedný/-á za predaj systémových riešení Johnson Controls pre komerčné objekty a verejné budovy. Väčšinu našich riešení tiež realizujeme, práca na príprave vhodného riešenia pre klienta tak obnáša aj spoluprácu s celým radom odborných profesií v našej spoločnosti. Cieľovou skupinou zákazníkov sú stavebné spoločnosti, verejné inštitúcie, investori a developeri.

Aká bude Vaša náplň práce

  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
  • Príprava ponúk do výberových konaní
  • Spolupráca na príprave technických riešení a ich prezentácia zákazníkom
  • Tímová práca naprieč spoločnosťou (realizácia, obchod HVAC a priemyselné chladenie, servis)
  • Príprava a prerokovanie zmluvných záležitostí so zákazníkmi, uzatváranie obchodných zmlúv
  • Reporting a administratíva spojená s obchodom
  • Plánovanie a rozvoj vlastných obchodných aktivít
Čo od Vás očakávame
Požadujeme
Minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru, najlepšie elektro zameranie
Aspoň 5ročnú súvislú obchodnú prax v technickom obchode (MaR, elektrotechnika, požiarne systémy, slaboprúd apod.)
Záujem o techniku a prehľad o trendoch v oblasti technického zariadenia budov
Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
Schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a rozvíjať sa
Stredne pokročilú znalosť angličtiny (schopnosť aktívne e-mailovej komunikácie, porozumenie technickým príručkám)
PC gramotnosť (Excel, Word, PowerPoint ...)
Vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
Čo bude Vašou výhodou
Aktívna sieť obchodných kontaktov v oblasti MaR, EPS, kamerových systémov..
Skúsenosť s projektovým predajom
Znalosť Salesforce
Znalosť ďalšieho svetového jazyka

Čo vám môžeme ponúknuť
Stabilné zamestnanie v špičkovej firme s celosvetovo najširším portfóliom výrobkov pre techniku budov
Možnosť rýchleho kariérneho rastu
Priateľský a profesionálny pracovný kolektív
Nadštandardné základné finančné ohodnotenie
Motivačný bonusový systém za dosiahnuté obchodné výsledky
Služobné vozidlo aj na súkromné účely a ďalšie zaujímavé benefity

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
MIN 1 700 EUR brutto mesačne + ročná variabilná zložka mzdy vo výške 30% na základe plnenia obchodného plánu.Vážime si každého uchádzača, a preto dôkladne posudzujeme a vyhodnocujeme nadobudnuté skúsenosti, vedomosti a vzdelanie tak, aby odzrkadľovali platové ohodnotenie na ponúknutú pracovnú pozíciu.
ID: 3394453  Dátum zverejnenia: 19.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: MIN 1 700 EUR brutto mesačne + ročná variabilná zložka mzdy vo výške 30% na základe plnenia obchodného plánu. Základná hrubá mzda začína od 1000 EUR mesačne. Vážime si každého uchádzača, a preto dôkladne posudzujeme a vyhodnocujeme nadobudnuté skúsenosti,