Servisný Technik Bratislava

Náplň práce:

Zameranie – IT & IP – informačné a bezpečnostné technológie, IP CCTV, ACCES, integrácia bezpečnostných systémov

Hlavné činnosti a zodpovednosti:

* Samostatná príprava, vlastná realizácia a sprevádzkovanie inštalačných a servisných zákaziek
* Tvorba technických riešení a ponúk
* Riadne plnenie harmonogramu jednotlivých úloh, konzultácia technických riešení so zákazníkom
* Zodpovednosť za kompletnú agendu spojenú s realizáciou pridelených úloh
* Práca podľa platných noriem a predpisov, dodržiavanie pravidiel EHS a PO
* Včasné a úplné odovzdávanie dokumentov a dokumentácií
* Spolupráca na konkrétnych projektoch s tímom a vedúcim projektu
* Účasť na školeniach, seminároch a odborných konferenciách, na ktoré bude zamestnanec vyslaný spoločnosťou; sebavzdelávanie v odbore; odovzdávanie technických a odborných informácií kolegom
Vzdelanie:

Učňovské s maturitou, stredná odborná škola – Odbor elektrotechnický – IT & IP výhodou

Požiadavky:

* Prax v odbore min. 1 rok
* Jazykové znalosti – Anglický jazyk aktívne
* Znalosť MS Office – Outlook, Word, Excel
* Vodičský preukaz skupiny B
* Elektrikár – vyhláška 50/1978 Sb. – nie je podmienkou

Nástup možný ihneď
Auto možné využívať aj na súkromné účely
ID: 3214625  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: By agreement