Procesný inžinier

Miesto práce
Strojárenská, Trnava
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacod 2000 brutto - výsledná mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu na pozíciu PROCESNÝ INŽINIER v strojárskom sektore, ktorého náplňou práce bude:
•návrh, plánovanie a optimalizácia výrobných procesov
•tvorba dokumentácie a úprava stávajúcich vrátane pracovných postupov a kontrolných plánov
•vývoj a implementácia inovatívnych riešení a zlepšení zameraných na úspory nákladov, zvýšenie produktivity alebo kvality výrobkov
•tvorba zoznamu nástrojov, sledovanie ich stavu zásob a spolupráca pri objednávaní nových
•vytváranie programov pre CNC stroje HAAS a Durma a ich kontrola
•riadenie a kontrola dodržiavania 6S na pracovisku
•zabezpečenie zbierania dát z výrobných procesov, vedenie štatistiky a pravidelné vyhodnocovanie
•spolupráca s externými dodávateľmi
•reportovanie v anglickom jazyku slovom aj písmom

Iné výhody

Medzinárodné prostredie, stabilná spoločnosť

Časová flexibilita: Prispôsob si pracovný čas tak, aby ti najlepšie vyhovoval a mal/a možnosť pracovať z pohodlia domova až štyrikrát mesačne.

Stále vzdelávanie: Investujeme do tvojho osobného rastu a poskytujeme možnosti na vzdelávanie a rozvoj nových zručností.

Rodinná podpora: Pri prírastku do rodiny ti poskytneme finančný príspevok vo výške 500 €, aby sme oslávili tento krásny moment s tebou.

Ocenenie a odmeny: Naše ocenenie za vernosť zahŕňa odmenu pri pracovných výročiach vo výške minimálne 200 €.

Finančné výhody: Ponúkame príspevok do III. dôchodkového piliera a cenovo výhodné stravovanie v závodnej jedálni.

Športové výhody: Zľavy do športového centra Pohoda Trnava, Multisport karta

Rôzne sociálne a rekreačné výhody: Máš prístup k rôznym ďalším výhodám, ktoré ti spríjemnia pracovný aj súkromný život.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

aspoň 1 rok praxe s dizajnovaním strojníckych súčiastok v programe Inventor alebo Solidworks
1

• analytické schopnosti
• aspoň 1 rok praxe s dizajnovaním strojníckych súčiastok v programe Inventor alebo Solidworks
• flexibilita
• ochota príležitostne cestovať do zahraničia
• vodičský preukaz B
• odolnosť voči stresu

Spoločnosť Johns Manville, člen skupiny Berkshire Hathaway, je popredný výrobca a obchodník s prvotriednou kvalitou výrobkov pre izolácie budov, mechanické izolácie, komerčné strešné krytiny a izolácie striech, ako aj sklené vlákna a netkané materiály pre komerčné, priemyselné a bytové aplikácie.
Hlavné sídlo spoločnosti je v Denveri v štáte Colorado v USA. Zamestnáva 8000 ľudí a prevádzkuje 49 výrobných závodov. Naši zákazníci sú z viac ako 84 krajín sveta. V roku 2018 oslávil Johns Manville 160. výročie svojej existencie. Pre viac informácií navštívte: www.jm.com

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 50 - ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne. V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu, a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.
Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville, pričom v ňom pracuje približne 900 zamestnancov. V trnavskom závode vyrábame sklené vlákno vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Informácie ohľadom ochrany osobných údajov žiadateľa o zamestnanie nájdete na: https://www.jm.com/en/careers/slovensko-kariera/

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Olahová
Tel.: +421335918188
E-mail: poslať životopis
ID: 4816796  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac