Mechanik VŠP (práca na 2 zmeny, ráno - poobede)

Miesto práce
Strojárenská, Trnava
Termín nástupu
ASAP
6,88 EUR/hod.nástupná mzda 1360 € / brutto; mzda po skúšobnej dobe od 1440 € / brutto zahŕňa variabilnú zložku mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si technický typ, strojár, ale prekáža ti špina / prach a zima / horúčava na pracovisku?
Pridaj sa k nám na oddelenie výroby a šamotovania pecí (VŠP). Tu je vždy čisto, v zime teplo a v lete príjemne. Náš tím má veľa dlhoročných kolegov, čo je zárukou, že od nás sa odchádza väčšinou len do dôchodku!

Ak ťa naša ponuka zaujala, tak tu sú popísané rôznorodé činnosti, ktoré budú tvojou náplňou:
• obsluha automatického lisovacieho stroja na výrobu lisovaných dýzových dien,
• obsluha CNC frézovačky na obrábanie lisovaných dien,
• valcovanie ingotov na valcovacom stroji,
• výroba presných polotovarov z plechov podľa technických výkresov na hydraulických tabuľových nožniciach,
• práca so žíhacími pecami – vkladanie a vyberanie polotovarov,
• práca s počítačom Excel – zapisovanie rozmerov vyrobených dielov, zapisovanie spotrebovaných nástrojov... a pod,
• polotovar je drahý kov preto preberáš hmotnú zodpovednosť za prevzatý drahý kov počas pracovného výkonu, a preto je u nás čisto!,
• v rámci daného druhu práce a daného levelu triedy zamestnanec plní aj ďalšie povinnosti a vykonáva aj iné práce a pracovné činnosti určené vedúcim zamestnancom.

Ak neovládaš dané činnosti alebo nevieš obsluhovať dané stroje, nevadí. Na všetky činnosti máme prepracované postupy. Na všetky aktivity ťa trpezlivo zaškolíme.

Ide o prácu len na dve zmeny, podľa zmenového kalendára (2 dni ranná, 2 dni poobedná a 2 dni voľno; ranná 6:00 – 14:30; poobedná 13:30 – 22:00).

Iné výhody

Celková nástupná hrubá mesačná mzda min. 1360 €.

Nástupnú mzdu tvorí:
• základná mzda = 1122 €
• dochádzkový bonus K1 = 168 €
• príplatky min 70 €

• po 3 mesiacoch získaš bonus K3 /vo výške 6%/; mzda po skúšobnej dobe min. 1440 €.

• nástup priamo do kmeňa, pracovná zmluva s Johns Manville
• nástupný bonus 2 000 € a motivačný bonus "priveď svojho kolegu" 2 000 € (podľa určených podmienok)
• 13. plat a 14. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve
• závodné stravovanie za približne 1,35 € / pracovná zmena
• príspevok pri narodení dieťaťa 500 €
• odmena pri pracovnom výročí od 200 €
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• multisport karta a iné športové benefity
• ďalšie benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy

Bezplatná doprava autobusom na trase:
Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava, Johns Manville.
Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava, Johns Manville.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Technika

• potreba čítania výkresov
• zváračský preukaz výhodou
• bezúhonnosť
• zodpovednosť

Spoločnosť Johns Manville, člen skupiny Berkshire Hathaway, je popredný výrobca a obchodník s prvotriednou kvalitou výrobkov pre izolácie budov, mechanické izolácie, komerčné strešné krytiny a izolácie striech, ako aj sklené vlákna a netkané materiály pre komerčné, priemyselné a bytové aplikácie.
Hlavné sídlo spoločnosti je v Denveri v štáte Colorado v USA. Zamestnáva 8000 ľudí a prevádzkuje 49 výrobných závodov. Naši zákazníci sú z viac ako 84 krajín sveta. V roku 2018 oslávil Johns Manville 160. výročie svojej existencie. Pre viac informácií navštívte: www.jm.com

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 50 - ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne. V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu, a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.
Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville, pričom v ňom pracuje približne 900 zamestnancov. V trnavskom závode vyrábame sklené vlákno vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Životopisy nám zasielajte na emailovú adresu: [email protected]

Odpovedať budeme iba vybratým uchádzačom, prosíme a zároveň ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Rudolf Mičko
Tel.: +421335918228
E-mail: poslať životopis
ID: 4674524  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,88 EUR/hod.