Johns Manville Slovakia
Strojárenská 1
917 99 Trnava
Tel.: 033 5918 784

Skladový robotník - vodič VZV

Miesto práce
Strojárenská 1, Trnava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca so snímačkami čiarového kódu
- manipulácia s regálovým zakladačom, zaskladňovanie paliet do regálov pri príjme
- vyskladňovanie paliet z regálov pri expedícii tovaru,
- manipulácia s mechanizačnými prostriedkami, prevoz paliet z výroby, nakládka paliet

Iné výhody

- motivujúce ohodnotenie
- bonus 2 000€ pri splnení podmienok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- platný preukaz VZV
- prax v odbore min. 2 roky
- spoľahlivosť, samostatnosť
- ochota pracovať na 12 hodinovú zmenu (od 6:00 do 18:00 hod iba denná ). Pracuje sa vrátane víkendov aj sviatkov.

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 40 ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne.
V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu,a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.

Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville. Zamestnáva viac ako 900 zamestnancov. Produktovým portfóliom v Trnave je najmä výroba skleného vlákna vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Adresa spoločnosti

Johns Manville Slovakia, a.s.
Strojarenska 1

Kontakt

ID: 457331   Dátum zverejnenia: 16.11.2017