Johns Manville Slovakia
Strojárenská 1
917 99 Trnava
Tel.: 033 5918 784

Skladový robotník - vodič VZV

Miesto práce
Strojárenská 1, Trnava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Hodinová mzda 4,38 € ( Mzda 850 € pri nástupe, 900 € po skúšobnej dobe, mzda zahŕňa variabilnú zložku mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie, ošetrovanie, kontrolovanie, evidovanie a vydávanie tovaru, polotovaru, surovín a iného materiálu do/zo skladu, vrátane manipulácie s tým spojenej,
- kontrolovanie stavu a obmeny zásob podľa kontrolných a dokladových zásob,
- prevádzanie inventarizácie a preceňovania zásob tovaru, vrátane vedenia súvisiacej evidencie,
- práca so snímačkami čiarového kódu,
- manipulovanie s regálovým zakladačom,
- zaskladňovanie paliet do regálov pri príjme tovaru,
- vyskladňovanie paliet z regálov pri expedícii tovaru,
- udržiavanie poriadku na pracovisku, resp. v pridelenom priestore a pridelených motorových vozidiel, vozíkov alebo iných strojov, vrátane vykonávania základných upratovacích prác v rozsahu určenom zamestnávateľom a oznamovania zistených nedostatkov a vád vedúcemu zamestnancovi,
- manipulovanie s mechanizačnými prostriedkami, prevoz paliet z výroby, nakládka paliet a používanie vozidla nad 3,5 tony

Iné výhody

* Bonus 2 000€ pri splnení podmienok.
*13. a 14. plat
*Letný BONUS
*Bonus 500 eur pri narodení dieťaťa
*Príspevok zamestnávateľa DDS
*Závodné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- platný preukaz VZV
- prax v odbore min. 1 rok
- spoľahlivosť, samostatnosť
-práca na jednu zmenu (12 hodinová zmena iba DENNÁ od 6:00 do 18:00 hod)

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 40 ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne.
V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu,a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.

Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville. Zamestnáva viac ako 900 zamestnancov. Produktovým portfóliom v Trnave je najmä výroba skleného vlákna vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Adresa spoločnosti

Johns Manville Slovakia, a.s.
Strojarenska 1

Kontakt

ID: 457331   Dátum zverejnenia: 21.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Hodinová mzda 4,38 € ( Mzda 850 € pri nástupe, 900 € po skúšobnej dobe, mzda zahŕňa variabilnú zložku mzdy)