Elektrikár (MaR), nástupný bonus 2 000 €, 13. plat a 14. plat, mzda po skúšobnej dobe od 1 337€

Miesto práce
Johns Manville Slovakia, a.s., Strojárenská, Trnava
Termín nástupu
dohodou
6,73 EUR/hod.Hodinová mzda 6,73 € - 7,66 € v závislosti od skúseností kandidátov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie základných preventívnych a opakujúcich sa opráv náhradných dielov, strojov a zariadení mimo výrobného procesu, a to spravidla na dielni údržby,
-vykonávanie kontrolnej činnosti na strojoch a zariadeniach,
-vykonávanie záznamov o údržbe strojov a zariadení,
-vykonávanie kontroly, opravy, preventívnej údržby, demontáže a montáže strojov a zariadení vo výrobnom procese,
-vykonávanie stredných a generálnych opráv strojov a zariadení,
-vykonávanie opravy strojov a zariadení a ich riadiacich systémov pomocou PC a špeciálnych programovacích prostriedkov, vykonávanie zálohovania a obnovovania softvéru,
-práca na zmeny po zaučení

Iné výhody

- 1. obsadzovaná pozícia pre prácu na 4 zmeny; mzda od 1 261€ pri nástupe, mzda po skúšobnej dobe od 1 337€ zahŕňa variabilnú zložku mzdy + 200€ (zmenové príplatky)
- 2. obsadzovaná pozícia pre elektrikárov (MaR špecialistov), mzda od 1436 € pri nástupe, mzda po skúšobnej dobe od 1 522 € zahŕňa variabilnú zložku mzdy + zmenové príplatky
- pozície obsadzujeme v závislosti od skúseností kandidátov, po zaučení a preukázaní samostatnosti
- 13. plat a 14. plat až do výšky 90% základnej mzdy 987 € - 1124 € v závislosti od skúseností kandidátov
- Nástupný bonus 2 000 €
- Motivačný bonus "priveď svojho kolegu" 2 000 €
- Príspevok pri narodení dieťaťa 500 €
- Odmena pri pracovnom výročí od 150 € + darčekový kôš
- Príspevok do III. dôchodkového piliera
- Závodné stravovanie za 1,35 € / pracovná zmena
- Vzdelávanie zamestnancov
- Odmena darcom krvi
- Zľava do športového centra Pohoda Trnava
- Zľava do vodného sveta a SPA v Aquaparku Trnava
- Bedmintonové kurty zdarma
- Ďalšie sociálne a rekreačné benefity
- Bezplatná doprava autobusom na trase:

Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava, Johns Manville.
Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava, Johns Manville.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

- min. 2 - ročná prax na rovnakej alebo obdobnej pozícií PODMIENKOU
- držiteľ osvedčenia elektrotechnika § 21, Vyhl. č. 508/2009 Z. z s min. 2 ročnou praxou
- držiteľ osvedčenia elektrotechnika § 22, Vyhl. č. 508/2009 Z. z. veľkou výhodou
- ochota pracovať na 4 zmeny
- dobrý zdravotný stav

Spoločnosť Johns Manville, člen skupiny Berkshire Hathaway, je popredný výrobca a obchodník s prvotriednou kvalitou výrobkov pre izolácie budov, mechanické izolácie, komerčné strešné krytiny a izolácie striech, ako aj sklené vlákna a netkané materiály pre komerčné, priemyselné a bytové aplikácie.
Hlavné sídlo spoločnosti je v Denveri v štáte Colorado v USA. Zamestnáva 8000 ľudí a prevádzkuje 49 výrobných závodov. Naši zákazníci sú z viac ako 84 krajín sveta. V roku 2018 oslávil Johns Manville 160. výročie svojej existencie. Pre viac informácií navštívte: www.jm.com

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 50 - ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne. V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu, a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.
Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville, pričom v ňom pracuje približne 900 zamestnancov. V trnavskom závode vyrábame sklené vlákno vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

Informácie ohľadom ochrany osobných údajov žiadateľa o zamestnanie nájdete na: https://www.jm.com/en/careers/slovensko-kariera/

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Rudolf Mičko
Tel.: +421335918228
E-mail: poslať životopis
ID: 4502407  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,73 EUR/hod.