Johns Manville Slovakia
Strojárenská 1
917 99 Trnava
Tel.: 033 5918 784

Referent pre vnútorný obchod s aktívnou angličtinou a taliančinou / angličtinou a nemčinou

Miesto práce
Strojárenská 1, Trnava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje kompletný management zákazníckych objednávok
• Pripravuje podklady k zavádzaniu master údajov do systému, preveruje validitu údajov o zákazníckom účte, pripravuje podklady k aktualizácii týchto údajov v systéme
• Udržiava si celkový prehľad o zákazníkoch, o objednaných objemoch, pokrytí pridelených objemov objednávkami, resp. celkových vyexpedovaných množstvách
• V spolupráci so špecialistom na riadenie pohľadávok sleduje nastavené úverové limity zákazníka a platobnú schopnosť zákazníka a vykonáva všetky s tým súvisiace opatrenia
• Po obdržaní pripomienky ku kvalite, sťažnosti, resp. reklamácie týkajúcej sa logistiky, vypĺňa CCRD report a ďalej postupuje podľa platných smerníc
• Po obrdžaní pripomienky ku kvalite, sťažnosti, resp. reklamácie týkajúcej sa kvality, riadi sa schválenými internými smernicami
• Poskytuje komplexné služby, ktoré sa týkajú starostlivosti o zákazníka, sprostredkuje mu všetky informácie, ktoré zákazník požaduje, v prípade, že ich nevie sám poskytnúť, sprostredkuje informáciu prostredníctvom iných kompetentných osôb, pričom sleduje, aby informácia bola poskytnutá promptne v akceptovateľnom časovom rozsahu
• Poskytuje komplexnú podporu KAM, ktorý je zodpovedný za príslušného zákazníka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

min. 1 200 EUR + variabilna zlozka mzdy

Iné výhody

- flexibilná pracovná doba
- medzinárodné prostredie
- denná komunikáciá v cudzom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- proaktívny prístup
- aktívne anglický a taliansky jazyk alebo aktívne anglický a nemecký jazyk
- znalosť systému SAP výhodou
- flexibilita
- schopnosť učiť sa
- odolávanie stresovým situáciam

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 40 ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne.
V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu,a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.

Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville. Zamestnáva viac ako 900 zamestnancov. Produktovým portfóliom v Trnave je najmä výroba skleného vlákna vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

- životopis posielajte prosím na doleuvedený kontakt v slovenskom jazyku a anglickom jazyku.
Zároveň Vám oznamujeme, že spoločnosť Johns Manville Slovakia, a.s. spracúva Vaše osobné údaje. Prečítajte si, prosím, pozorne našu informáciu: Johns Manville – Oznámenie o ochrane osobných údajov žiadateľa o zamestnanie v EÚ - https://www.jm.com/en/careers/slovensko-kariera/.

Adresa spoločnosti

Johns Manville Slovakia, a.s.

Kontakt

ID: 365297   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 1 200 EUR + variabilna zlozka mzdy