Letná brigáda vo výrobe; mzda od 1 025 € (výrobný pracovník)

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Hodinová mzda 4,60 € Pri odrobení celého mesiaca od 1 025 € BRUTTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-manipulovanie s bremenami, vrátane bremien nad 15 kg
-vyťahovanie návinov z navíjacieho strojaa ich označovanie podľa druhu výrobku
-ťahanie skleného vlákna z pecí za použizia rôznych druhov lubrikácie
-evidovanie a označovanie výrobnej produkcie
-združovanie skleného vlákna do pramencov
-obsluhovanie združovacích strojov
-obsluhovanie zariadení (liniek) na sekanie skleného vlákna
-manipulovanie s výrobkami a ich balenie, vyvážanie, dovážanie, prepravovanie a manipulovanie

Iné výhody

-zmenové príplatky
-dochádzkový bonus
-závodné stravovanie
-ubytovanie ZDARMA!

BEZPLATNÁ DOPRAVA AUTOBUSOM NA TRASE:

Trasa č.1: Šoporňa, Šintava , Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce,Opoj, Majcichov,Zeleneč, Trnava, Johns Manville

Trasa č.2:Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava, Johns Manville.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- vek minimálne 18 rokov,
- vzhľadom na nutnosť manipulovania s bremenami nad 15 kg je práca vhodnejšia pre mužov (príloha č. 2 nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 281/2006 Z. z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách pri ručnej manipulácii s bremenami),
- dobrý zdravotný stav - schopnosť pracovať v noci,
- ochota pracovať v nepretržitej 4-zmennej prevádzke (7,5 hod. zmeny)

Spoločnosť Johns Manville, člen skupiny Berkshire Hathaway, je popredný výrobca a obchodník s prvotriednou kvalitou výrobkov pre izolácie budov, mechanické izolácie, komerčné strešné krytiny a izolácie striech, ako aj sklené vlákna a netkané materiály pre komerčné, priemyselné a bytové aplikácie.
Hlavné sídlo spoločnosti je v Denveri v štáte Colorado v USA. Zamestnáva 8000 ľudí a prevádzkuje 49 výrobných závodov. Naši zákazníci sú z viac ako 84 krajín sveta. V roku 2018 oslávil Johns Manville 160. výročie svojej existencie. Pre viac informácií navštívte: www.jm.com

Johns Manville Slovakia a.s. má výrobné portfólio nadväzujúce na viac ako 50 - ročnú tradíciu pôvodnej spoločnosti Skloplast, ktorá už od svojho vzniku patrila k najväčším zamestnávateľom v regióne. V roku 2001 sa majoritným vlastníkom bývalého Skloplastu, a.s. stala americká spoločnosť Johns Manville a v roku 2003 sa zmenil názov spoločnosti na Johns Manville Slovakia, a.s.
Závod v Trnave je jedným z najväčších závodov v rámci Johns Manville, pričom v ňom pracuje približne 900 zamestnancov. V trnavskom závode vyrábame sklené vlákno vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Ostatná priemyselná výroba

V prípade záujmu pošlite svoj štrukturovaný ŽIVOTOPIS e-mailom, prípadne prineste osobne na hore uvedenú adresu.

Kontakt

ID: 1763426  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hodinová mzda 4,60 € Pri odrobení celého mesiaca od 1 025 € BRUTTO