Recepčná / office assistent do jogového centra

Joga Zdravo, s. r. o.

Miesto práce
Námestie Slobody 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750 EUR resp. podľa skúseností + motivačné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedať za plynulý chod recepcie
- Vítať a uvádzať klientov
- Pripraviť drobné občerstvenie a miestnosti na cvičenie podľa inštrukcií
- zodpovedať za plánovanie hodín s lektormi a klientami
- Poskytovať všeobecné informácie klientom osobne aj telefonicky
- Riešiť bežnú emailovú komunikáciu spoločnosti
- Vybavovať odosiealnie a príjímanie balíkov kuriérsku službu podľa pokynov, vybavovať zásielky na pošte
- Pomáhať a vybavovať administratívnu agendu podľa zadania (napr. evidencia rôznych podkladov, dohľadávanie informácií, príprava podkladov pre kolegov a majiteľov spoločnosti
- 1 x mesačne zabezpečovať inventúru
- Zodpovedať za poriadok a čistotu v celom centre a na recepcii

- motivačné bonusy
- bezplatné navštevovanie hodín a workshopov centra
- práca vo veľmi príjemnom prostredí
- mobilný telefón

Zašlite nám Váš životopis a motivačný list prečo, by ste chceli pracovať práve u nás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.3.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

joga, starostlivosť o ľudské telo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme novú kolegyňu, ktorá má záujem o prácu v príjemnom prostredí nabitom pozitívnou energiou s príjemným vystupovaním, tímový duchom, proaktívnym prístupom, s organizačnými zručnosťami a s nadšním z práce s ľudmi. Taktiež by mala mať veľmi dobrú orientáciu na zákazníka, trpezlivosť a zmysel pre detail, pretože život je skrytý v detailoch.

Centrum Joga Zdravo je jogové štúdio, ktoré poskytuje svojim klientom služby vysokej kvality v oblasti jogy a zdravého životného štýlu so zameraním na zdravotný aspekt cvičenia. Máme k dispozícii profesionálny tím lektorov, ktorí vyučujú ako skupinové, tak aj individuálne hodiny šité na mieru našich klientov. Joga Zdravo koncept využíva vlastnú metódou výučby jogy tzv. Zdravý chrbát - Bloky®, ktorá je špeciálne navrhnutá a zameraná na civilizačné problémy súčasnej doby. Pristupuje k zakazníkovi holisticky, celistvo.

Skupinové hodiny v Joga Zdravo sú vedené v maximálnom počte 15 ľudí, na ktorých lektor dohliada na to, aby každý cvičiaci/jogín cvičil pozíciu správne, efektívne, napraví klienta tak, aby sa predchádzalo aj možným zraneniam a maximalizoval sa účinok cvičenia. Samotné cvičenie kombinujeme s aromaterapiou - esenciálnymi olejmi terapeutickej kvality značky Doterra, ktoré umocňujú zážitok z cvičenia jogy a pomáhajú našim klientom uvoľniť sa a navnímať tak viac vlastné telo a myseľ.

Bartókova 2/D
811 02 Bratislava
ID: 3617495   Dátum zverejnenia: 10.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 EUR resp. podľa skúseností + motivačné odmeny