Interiérový dizajnér / Architekt

JOER s.r.o.

Miesto práce
Karloveské rameno 4A, 84104 Bratislava 4, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kreatívna tvorba návrhov interiérov - 3D vizualizácií v programe 3ds max, 4D Cinema, Sketchup alebo Rhinoceros
- profesionálne a odborné konzultácie s klientom
- poradenstvo v oblasti zariaďovania kompletných interiérov
- proaktívny prístup v uzatvorení zákazky do finálnej fázy objednania klientom
- vypracovanie cenových ponúk
- vypracovanie výrobných výkresov Autocad

– zaujímavá, kreatívna, tímová a motivačná práca v prosperujúcej spoločnosti
– firemná kultúra založená na otvorenosti a priateľských vzťahoch
– priestor pre Váš profesný rozvoj
- vidíte skutočný zhmotnený výsledok vašej práce - zrealizovaný interiér
- možnosť kreatívneho rastu v dizajnérskej interiérovej profesii
- vlastný rukopis a dizajn pri návrhoch interiérov
– príjemné pracovné prostredie

Vlastný vypracovaný projekt resp. návrh vizualizácie interiéru je potrebné odprezentovať na osobnom pohovore. Uchádzači z okresu Dunajská Streda a okolia budú uprednostnení.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, inteiérový dizajn, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - expert
Autodesk 3ds Max - expert
ArchiCAD - pokročilý
SketchUp - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PODMIENKA : znalosť 3D programu na pokročilej úrovni !!!
- znalosť programu Cinema 4D, 3ds max, alebo iného vhodného na kreslenie interiérov vo fotorealistickej kvalite
- prax a vášeň v odbore dizajn interiérov, sledovanie trendov v oblasti bytového dizajnu
- vynikajúce komunikačné zručnosti
- kreatívne a estetické cítenie pri tvorbe interiéru
- vedomosti v technickej oblasti
- presnosť, precíznosť, priestorové videnie
- zodpovednosť, spoľahlivosť
NUTNÉ ZASLAŤ PORTFÓLIO PRÁC

NED INTERIER - Sme tím skúsených architektov. Venujeme sa komplexnému riešeniu bývania našich klientov, súčasťou ktorého je aj interiérový dizajn. Pôsobíme v Bratislave, no našu prácu môžete vidieť na celom Slovensku aj v zahraničí.

Snažíme sa vytvárať kvalitné návrhy interiérov, ktoré vznikajú simultánne s projektom rodinného domu. Uvedomujeme si, že jedno ovplyvňuje druhé, a preto v rámci celého ateliéru komunikujeme o možnostiach riešenia a vzájomnom prepojení všetkých prvkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NED INTERIER , s.r.o.
Karloveské rameno 4A
84104 Bratislava

Kontakt

ID: 2017827   Dátum zverejnenia: 29.9.2017