Obchodný manager pre celé Slovensko

Jobteq Solutions, s.r.o.

Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 850 EUR/mesiacod 1850 eur fix + variabilná zložka (% z mesačného predaja) * plat závisí od skúseností kandidát, vo finále môže byť vyšší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú škandinávsku spoločnosť hľadáme obchodného managera pre celé Slovensko.

Vyžadujeme znalosť angličtiny a skúsenosti z odvetvia Food industry (alebo obdobného sektoru). Kandidát bude pokrývať klientov po celom Slovensku (optimálne by preto malo ísť o kandidáta zo stredného Slovenska)

Na tejto pozícii sa budete zodpovedný za :

- Strategické a projektové riadenie v rámci obchodu
- Plánovanie predaja služby a servisného prenájmu v pridelenom regióne.
- Vyhľadávanie obchodných príležitostí, získavanie nových klientov a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov.
- Vedenie obchodný projektov a tímov
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- Samostatné plánovanie návštev a pracovného času
- Prezentácia spoločnosti a vypracovanie cenových ponúk
- Podpisy zmlúv o servisnom prenájme
- Precízny a včasný reporting
- Tvorba databázy klientov v systéme CRM

- motivujúci bonusový systém – variabilná odmena % z obratu.
- Pravidelné ročné zvyšovanie platov
- Služobné auto aj na súkromné účely a dovolenky v zahraničí
- Telefón, Tablet, Notebook, internet
- odmena za odporučenie nového kolegu 200 €
- karta výhod s ročným kreditom
- kvalitná káva zdarma, pitný režim, nápojové poukážky
- pravidelné ovocie na pracovisku zdarma
- firemné teambuldingové aktivity a vianočný večierok
- práca pre jednotku na trhu v zabehnutom a skúsenom tíme a zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná škandinávska firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme HR spoločnosť so zameraním na IT pozície. Špecializujeme sa na služby v oblastiach Executive Search, HR Consulting a Recruitment Outsourcing.
ID: 4546702  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 850 EUR/mesiac