Murár

JobTeam Personal Service GmbH

Miesto práce
Wien, Österreich
15,37 EUR/hod.Minimálna mzda činí 15,37 EUR brutto/hod plus príspevky zo zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Váš profil:
- zručný murár s praxou. Ukončená učňovka v tejto profesii je vítaná, nie však nevyhnutná
- tejto profesii a výkonu činnosti zodpovedajúce jazykové znalosti v nemeckom jazyku
- angažovaný, organizovaný, zodpovedný a precízny prístup k práci
- samostatné vedenie, riadenie na veľkých stavbách
- pohotovosť, odolnosť a tímová práca sa očakáva
- vodičský preukaz typu B

Ponuka práce:
- práca na plný úväzok, t.j. 39 hodín týždenne
- minimálna mzda činí 15,37 EUR brutto/hod plus príspevky zo zákona
- zvýšenie mzdy je možné na základe kvalifikácie a skúseností

Miesto výkonu povolania:
- širší okruh Viedne

Zašlite Vašu žiadosť o prácu a podklady na email: [email protected]

Ornella Beganovic
Vnútorná služba predaja

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Murár

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Sme etablovaná personálna agentura s pobočkou v Grazi, Viedni, Linzi a Salzburgu a rozširujeme kompletný a dynamický tím.
ID: 4109904  Dátum zverejnenia: 18.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 15,37 EUR/hod.