Obchodní ředitel

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 130 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní potravinářskou společnost FMCG a špičkového hráče ve svém oboru s přibližně 40 operujícími společnostmi po celém světě, hledáme Obchodního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

Vašim cílem bude rozvíjet a implementovat prodejní strategii a zajistit dosažení cílů společnosti. Současně se stanete aktivním členem manažerského operačního týmu.

Prosíme o reakce od uchazečů, kteří již žijí v Praze, popřípadě se chtějí v blízké době přestěhovat.

Náplň práce:

• Vyvíjet a formulovat vysoce kvalitní dlouhodobou vizi prodeje, střednědobou prodejní strategii a operační roční plány
• Rozvíjet, plánovat, implementovat obchodní strategii a taktiku napříč celým produktovým portfoliem a všemi distribučními kanály (maloobchod, velkoobchod, elektronický obchod) s cílem zajistit růst kategorií a výnosů
• Stanovit a spravovat prodejní cíle a rozpočty výnosů prostřednictvím ročního plánu prodeje
• Monitorovat domácí trh a vyhodnocovat tržní inteligenci s cílem identifikovat příležitosti a hrozby
• Vykazovat přesné měsíční výsledky prodeje i kontrolní předpovědi pro následující období
• Budovat důvěru a dobré vztahy s klíčovými obchodními partnery
• Dohlížet na vztahy se zákazníky a vyjednávání smluvních podmínek
• Koordinovat prodejní oddělení (7 přímých reportů: KAM / Field Managers)
• Zastupovat společnost na mezinárodních jednáních

Co od Vás očekáváme?

• VŠ vzdělání – nejlépe v ekonomickém směru
• Nutností je rodná čeština nebo slovenština a plynulá, komunikativní angličtina
• Doplňkové kurzy například Marketing, Business Administration, Leadership, Coaching apod.
• Minimálně 5 let na vedoucích prodejních pozicích ve velké společnosti
• Vynikající výsledky
• Porozumění česko-slovenskému obchodu napříč všemi kanály, současná dynamika a vývoj
• Silné analytické dovednosti, strategické myšlení; rozhodovací schopnost
• Schopný vyjednavač
• Podnikatelský, akční přístup s otevřeným a obchodně zaměřeným přístupem
• Schopnost převést strategické myšlení a potřeby prodeje do pragmatických řešení a zisku
• Inspirující vůdce povahou a tréninkem se schopností motivovat a hodnotit podřízené
• Spolupráce, praktický styl a silný závazek k týmové práci
• Schopnost přijmout a implementovat změnu
• Osobní a profesionální důvěryhodnost a vysoká úroveň poctivosti a integrity
• Emoční inteligence
• MS Office
• Řidičský průkaz B

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Silné zázemí nadnárodní společnosti
• Možnost dalšího vzdělávání
• Osobní automobil i k soukromým účelům, iPhone, ntb
• Nadprůměrné fixní platové ohodnocení + osobní ohodnocení + provize závislé na výsledcích + bonusy/prémie
• Možnost občasné práce na HO
• Příspěvek na životní pojištění
• Lokalita pracoviště Praha 4

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Mezinárodní, potravinářská a FCMG společnost se sídlem v Praze.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Alespoň 5 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4782602  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 130 000 Kč/měsíc