Financial Controller - Centrum Prahy

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád/-a čísla, tabulky a reporty, protože jsi prostě analytik tělem i duší?
Je Excel Tvým nejlepším přítelem?
Máš zkušenosti z oblasti controllingu ideálne alespoň půl roku, a to i při studiu?
And finally, do you speak fluent English?

Pokud ano, nabízíme Ti jedinečnou možnost zjistit, jak funguje obrovská a úspěšná ropná společnost, která do ČR přináší nový koncept kvality služeb!

Hledáme kandidáty na pozici Financial Controller pro našeho klienta, velkou mezinárodní firmu, která Ti poskytne možnost nahlédnout do jejich businessu a vybaví Tě dalšími užitečnými a dobře znějícími zkušenostmi. Budeš potřebovat dobrou angličtinu na komunikaci se zahraničím, ale můžeš si jí nadále „pilovat“ na kurzech angličtiny, které jsou ve firmě jako benefit.

Co bys tam dělal/-a?

- Sestavoval/-a různé měsíční, kvartální nebo celoroční analýzy o tom, jak běží obchod, aby se koncern uměl rozhodnout, jak dál, co ještě chybí a v čem pokračovat
- Pomáhal/-a firmě vyhodnocovat a sestavovat jak krátkodobé, tak dlouhodobé plány
- Podával/-a pomocnou ruku při účetních uzávěrkách
- Kontroloval/-a náhodné transakce, dělal/a ad-hoc reporty a analýzy, při kterých se člověk hodně naučí

A proč právě u našeho klienta?

- Náš klient prosazuje nový koncept kvality služeb, o kterém Ti řeknu víc na schůzce u nás. Jedná se o koncept, který má v ČR úspěch a který zabezpečuje značku kvality i na Tvém životopisu
- Docházel/-a bys do hezkých kanceláří přímo v centru Prahy, do kterých je vynikající dostupnost MHD, po práci si jedním tahem odskočíš na nákup do sousedícího obchodního centra
- Náš klient poskytuje svým zaměstnancům stabilní zázemí, možnost rozvoje horizontálně i vertikálně
- Samozřejmostí budou velmi hezké benefity (stravenky, kurzy AJ, příspěvky na sport, kulturu, pojištění atd.), jako i bonusy
- Pokud zafunguje „chemie“ mezi Tebou a naším klientem, prostě u něj zůstaneš a porosteš!

Zašli nám CV a přijď si popovídat o tom, jak to všechno funguje a jestli je to pro Tebe to pravé ořechové.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Náš klient je velká mezinárodní firma, ropná společnost, která prosazuje nový koncept kvality služeb v ČR.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomie, účtovnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3427356  Dátum zverejnenia: 21.6.2018